Wyszukiwałeś:

Audi X

connect X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Audi connect

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Audi A1 z dodatkową parą drzwi

Pięciodrzwiowe nadwozie ma zapewnić większą praktyczność i sprawić, żeprzychylniejszym okiem spojrzą na niego także rodziny. Czy jednak debiutującywłaśnie na naszym rynku Audi A1 Sportback ma szansę podbić serca polskichrodzin, czy jednak pozostanie jedynie w zasięgu nielicznych u nas"młodych, a bogatych".

 

Audi samo znajdzie stację benzynową

W ramach systemu Audi connect pojawi się już niebawem nowa usługa -"stop na tankowanie", która nie tylko pozwoli nam znaleźćnajbliższą stację benzynową, ale także powiadomi nas o poziomie cen naniej.

 

Audi pierwsze wprowadza LTE

Walka na najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne toczy się naróżnych obszarach. Audi wprowadza, jako pierwszy producent aut, nowystandard LTE w swoich modelach.

 

Polska premiera: Audi A3 Limousine

W segmencie kompaktów wszystko wydaje się być poukładane. Wiadomo, żeod lat na czele stoi Volkswagen Golf i wszyscy dążą do tego by zrzucićkróla z tronu. Jednak obok tej walki trwa bitwa na polu kompaktówz wyższej półki. Teraz rywalizacja przenosi się na inny poziom, poziomkompaktowych sedanów, do którego dołącza Audi A3 Limousine.

 

Audi rozszerza system connect o nową usługę

Od teraz w systemie Audi connect dostępna będzie nowa usługa, którapozwala na szybkie wyszukiwanie najtańszej stacji benzynowej.

 

Małe Audi z literką S

Miłośnicy niemieckiej marki pamiętają Audi S1 z lat osiemdziesiątych isukcesy na rajdowych trasach. Dziś ponownie w gamie Audi pojawia się modeloznaczony takim symbolem. Będzie to jednak miejski maluch z mocnym, 231-konnymsilnikiem.

 

Audi S3 Limousine: Mała, szybka limuzyna

Nie ma w nazwie "RS", więc sportowcem jest tylko w połowie. Należydo segmentu kompaktów, więc również ciężko mówić opełnoprawnej limuzynie. Audi S3 jest swego rodzaju kompromisem pomiędzyosiągami, elegancją na najwyższym poziomie i miejskimi potrzebami.

 

Nowe Audi A6 - ulepszona klasa biznes

Na polski rynek wchodzi nowa wersja Audi A6. Co się zmieniło? Przede wszystkimbardzo subtelnie wygląd zewnętrzny. Więcej zmian nastąpiło w jego wnętrzu.Pojawiły się nowe silniki, skrzynie biegów, reflektory oraz systemrozrywki. Zarówno wersja Limousine jak i Avant mają być jeszczebardziej atrakcyjne.

 

Audi A7 Sportback - najdroższe elementy wyposażenia dodatkowego

Cena Audi A7 Sportback z benzynowym silnikiem 3.0 TFSI startuje od 301 600złotych. Z kolei finalna kwotą jaką osiągnął nasz testowy egzemplarzsięgnęła 572 900 zł. Postanowiliśmy sprawdzić, które opcje wwyposażeniu dodatkowym są tymi najdroższymi.

 

Audi przedstawia nowości na targach CES 2016

W Las Vegas ruszyły technologiczne targi CES 2016. Także producenci autchwalą się tam swoimi wynalazkami. Pojawiło się tam Audi ze swoimigadżetami.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Audi connect".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019