Wyszukiwałeś:

Audi X

piloted X

driving X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Audi piloted driving

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Autonomiczne RS7 w DTM

Podczas finału DTM(Deutsche Tourenwagen Masters) Audi wystawi na torzeHockenheimring koncepcyjne RS7. Prototyp będzie wyposażony w system piloteddriving.

 

Kolejne testy "autonomicznego" Audi

Auta bez kierowcy? Taka będzie bardzo możliwe przyszłość motoryzacji.Niewykluczone, że również wyścigi samochodowe będą odbywać się bezkierowców. Audi ponownie sprawdza swój wyścigowy model,który porusza się bez udziału kierującego.

 
 

885 kilometrów Audi A7 bez kierowcy

Samochody poruszające się bez udziału kierowcy nie są już domenąfilmów science fiction, lecz coraz odważniej wkraczają w realnyświat. Zanim wyjadą na ulice potrzebne są odpowiednie regulacje prawne, aleod strony technicznej Audi Sportback Piloted Driving Concept jest już gotowe.

 

Pomyślna podróż autonomicznego Audi

Audi z sukcesem zakończyło swoją eksperymentalną podróż z Kaliforniina targi elektroniki użytkowej w Las Vegas.

 

Następny przystanek - jazda autonomiczna

Za nami targi CES w Las Vegas. To taka impreza dla fanów elektroniki, gadżetów i nowych technologii. Z roku na rok coraz więcej jest tam motoryzacji, a to wszystko dlatego, że samochody są  naszpikowane układami scalonym. Mało tego, producenci pojazdów wchodzą w nowąnisze i chcą nam powiedzieć – potrzebujecie samochodówautonomicznych! Czy, aby na pewno?

 

Nowe, "autonomiczne" Audi A8 zobaczymy za 2 lata

Choć Mercedes Klasy S rządzi w segmencie F już od 2013 roku, a BMW Serii 7jest prawie gotowe, Audi nie śpieszy się ze swoim luksusowym A8. Poczekamy nanie ponad dwa lata, ale za to będzie jeździć samodzielnie...

 

Autonomiczna podróż Audi i Delphi

Temat technologii samochodów "autonomicznych" nie cichnie, awręcz przeciwnie - pojawia coraz więcej eksperymentów z udziałemsamodzielnie jeżdżących aut. Kolejny z nich przeprowadzi Audi.

 

Oto Robby - coraz doskonalsze, autonomiczne Audi RS7

Audi wciąż ulepsza swój sztandarowy produkt - koncepcyjne Audi RS7 piloted driving. To tzw. "samochód autonomiczny", czylijeżdżący bez udziału kierowcy. I to jeżdżący diabelnie szybko!

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Audi piloted driving".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019