Wyszukiwałeś:

Audi X

virtual X

cockpit X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Audi virtual cockpit

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Pierwsze zdjęcie nowego Audi TT

Na targach elektronicznych CES producent z Ingolstadt pokazał światu, jakbędzie wyglądało wnętrze nowej generacji sportowego coupe, czyli Audi TT.Wnętrze, którego najważniejszym pasażerem jest kierowca.

 

Możesz już zamawiać nowe coupe od Audi!

Jeśli czekałeś z niecierpliwością na ten samochód to już możeszbiec do salonu Audi. Najnowsza generacja Audi TT Coupe debiutuje w polskichsalonach producenta z Ingolstadt.

 

Audi TT stylistyczną innowacją roku

Na polski rynek wjedzie lada moment, ale już może się pochwalić pierwszyminagrodami. Nowa generacja Audi TT została właśnie okrzyknięta stylistycznąinnowacją roku.

 

Hej Audi, musisz produkować ten samochód!

Ludzie z Ingolstadt pokazali samochód, który zachwyca jak żadeninny zaprezentowany w ostatnich latach.Audi TT Sportback concept bije nagłowę produkcyjnego sedana z spod znaku czterech pierścieni.

 

Audi wprowadza na rynek model TT Roadster

Audi virtual cocpit, jeden z dwóch silników do wyboru orazbezcenne emocje związane z jazdą bez dachu. To wszystko teraz dostępnebędzie na polskim rynku wraz z wejściem na rynek nowego Audi TT Roadster.

 

Znamy już nowe Audi R8!

Najnowsze, najszybsze, najdroższe i najbardziej spektakularne Audi odsłoniłowłaśnie swoje oblicze. Oto druga generacja Audi R8!

 

Nowe Audi A4 - ewolucja, progres, rozsądek

Audi spełniło oczekiwania i niczym nas nie zaskoczyło. Nowe A4 niewiele zmieniło się pod względem wyglądu, za to pod każdym innym względem ma być znacznie lepsze od poprzednika. Czy to wystarczy do walki z BMW i Mercedesem?

 

Audi S4 debiutuje na targach Frankfurt 2015

Po chwili oddechu Audi znów przypomina o najnowszej generacji A4 (B9). Tym razem dostajemy coś mocniejszego, gdyż we Frankfurcie swoją premierę maAudi S4 i S4 Avant.

 

Audi TT RS - Kozak z Niemiec

Wystartowały targi motoryzacyjne w Pekinie. Wśród wielu premier niesposób nie wymienić jednej z najważniejszych. Producent z Ingolstadtprzedstawiło najmocniejszą, seryjną wersję modelu TT. Audi TT RS zachwycaprzede wszystkim mocą.

 

Audi A3 Sportback - Niemcy odświeżają wersją e-tron

Po faceliftingu Audi A3 i S3 przyszedł czas na lifting kolejnej wersji"trójki" z Ingolstadt. Audi e-tron ma teraz wszystkieuaktualnienia, które pojawiły się w Audi A3 Sportback kilka tygodnitemu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Audi virtual cockpit".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019