Wyszukiwałeś:

Auris X

Hybrid X

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Auris Hybrid

Spróbuj też wyszukać: auris hybrid opony letnie yaris hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Odświeżony Auris już w sprzedaży

Po oficjalnej premierze zmodernizowanej wersji Toyoty Auris na marcowej wystawiesamochodowej w Genewie, następca Corolli hatchback właśnie trafił dosprzedaży na polskim rynku. Cennik otwiera wersja z silnikiem 1,33 VVT-i wcenie 57.100 zł.

 

Hybrydowy Auris "Samochodem przyszłości"

Toyota Auris Hybrid uznana została "Samochodem przyszłości" przezniemiecki automobilklub ADAC. To najnowsza kategoria w dorocznie przyznawanychnagrodach "Gelber Engel" (Żółty Anioł) za wyjątkoweosiągnięcia producentów samochodów.

 

Toyota Auris bardzo popularna

Pierwszy miesiąc pełnej sprzedaży nowej kompaktowej Toyoty powoduje, żejapońska marka może chodzić z podniesioną głową. Spośródwszystkich aut kompaktowych dostępnych w Europie Auris zaliczył największywzrost.

 

Toyota Auris Hybrid: Lustrzane odbicie

Czy kiedykolwiek stanieliście przed lustrem i spoglądając na gościaznajdującego się po drugiej stronie doszliście do wniosku, że niepoznajecie samego siebie? Dieta, siłownia i wymiana garderoby sprawiły, żeodżyliście. To samo odczuwa zapewne nowy kompaktowy Auris. Człowiek ma nadnim przewagę, nie występuje jako hybryda.

 

Hybrydowy Auris jeszcze bardziej ekologiczny

Dostępna na rynku od krótkiego czasu Toyota Auris w wersji hybrydowej tojeden z najbardziej ekologicznych modeli w segmencie kompaktów. EmisjaCO2 tego modelu wynosi zaledwie 84 g CO2/km.

 

Wątek na forum: Toyota Auris Hybrid: Lustrzane odbicie

brakuje mi informacji - porównania do priusa, rozumiem ża auris jest mniejszy, ale czy wyraźnie, czy jest to tylko nieznaczna różnica; w cenie prius kosztuje jakieś 15 tys. więcej, więc jest w jakimś sensie konkurentem dla aurisa hybrydowego ~agent

 

Toyota Auris Hybrid Touring Sports: Pakowna dyskrecja

Hybrydy to dziś już nie ciekawostka, a bardzo szeroka ofertasamochodów. Swoją poważną talię kart w tej grze ma Toyota.Wybór duży, ale czy jest auto, którego zakup da się uzasadnićjako najbardziej sensowny?

 

Hybrydowe Toyoty zasilą flotę PZU

Samochody osobowe z napędem hybrydowym z roku na rok zyskują większąpopularność. PZU postanowiło zaopatrzyć flotę swoich partnerskichwypożyczalni w model Toyota Auris Hybrid. Taki zakup ma na celu obniżeniekosztów zarówno ubezpieczyciela, jak i korzystających z autzastępczych klientów.

 

Toyota Auris Hybrid już w sprzedaży

Jeśli rozglądacie się za autem kompaktowym z hybrydowym napędem, to Toyotama nową propozycję. W salonach japońskiej marki pojawiły się cennikizmodernizowanego Aurisa Hybrid.

 

Hybrydowe taksówki we Wrocławiu i Warszawie

We Wrocławiu i Warszawie pojawiły się prawie 70 hybrydowych modeli AurisHybrid, które będą przewozić pasażerów dla korporacjitaksówkowej EcoCar.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Auris Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019