Wyszukiwałeś:

Auto X

Fus X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Auto Fus

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Renault Megane kombi: Atrakcyjna, mimo większego tyłka

Kiedyś stylistyka aut typu kombi albo schodziła na dalszy plan, albo wręczbyła nieistotna. Liczyły się tylko względy praktyczne. Dziś, gdykonkurencja jest coraz bardziej silna, klienta trzeba przekonać do siebie naróżne sposoby. Także atrakcyjnym designem. Jak z tym problememporadził sobie Renault projektując wersję kombi najnowszej generacji Megane?

 

Ostatnie BMW Z4 sprzedane

Czerwone BMW Z4 Coupe, wystawione na aukcji Wielkiej Orkiestry ŚwiątecznejPomocy, zostało sprzedane. Samochód przekazany na rzecz WOŚP przezStowarzyszenie Dealerów BMW, przy wsparciu BMW Polska, osiągnął sumę152 877 zł i w ostatnią sobotę trafił do właściciela.

 

BMW Seria 3: Warto kupić ale z innym silnikiem, z automatyczną skrzynią biegów i nie w M-pakiecie

4 Kupiłem auto w sierpniu 2010 od BMW Auto FUSz programu Premium Selection z przebiegiem 30430 km. Moja wersja to 320dtM-pakiet. Przejechałem jak do tej pory 13000km, więc mogę co nieco napisać.Najpierw o tym co mnie pozytywnie zaskoczyło: - niesk...

 

Wątek na forum: BRAK MOCY I TRYB AWARYJNY

PROSZĘ O POMOC W DIAGNOZIE MÓJ SMART FORTWO BENZYNA ROK2000 CO JAKIŚ CZAS PRZECHODZI W TRYB AWARYJNY I TRACI MOC JAKBY TURBINA PRZESTAWAŁA DZIAŁAĆ PO ODŁĄCZENIU OD AKUMULATORA I ZRESETOWANIU WSZYSTKO WRACA DO NORMY PROSZĘ O POMOC CO TO MOŻE BYĆ ~AGUSIA

 

Auto Fus z autoryzacją Rolls-Royce'a

Od 2010 roku Auto Fus jest serwisowym partnerem brytyjskiej marki. DziśRolls-Royce oficjalnie potwierdził, że Auto Fus otrzymało autoryzację i tymsamym zostało oficjalnym dilerem samochodów Rolls-Royce na polskimrynku.

 

Wątek na forum: Chevrolet Cruze będzie produkowany w Polsce?!

fajnie by było, podoba mi się to auto, jest dla ludzi, myślę że Polacy mogliby się z nim bardziej utożsamiać niż z niemiecką Astrą ~hans z hamburga

 

Czy rywala Toyoty GT86 od Nissana zobaczymy w Tokio?

O tym, że Nissan szykuje rywala dla Toyoty GT86 mówi się już odjakiegoś czasu. Teraz jednak pojawiły się plotki, że świat po raz pierwszyujrzy ten samochód na najbliższych targach w Tokio.

 

Więcej punktów sprzedaży elektrycznych BMW w Polsce

Zaczęło się od jednego salonu w Warszawie, ale od czerwca elektryczne modelez serii "BMW i" będzie można kupić i serwisować już w 14 salonachsprzedaży w całej Polsce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Auto Fus".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019