Wyszukiwałeś:

Auto X

Moto X

Show X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Auto Moto Show

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Fiat Linea już zdobywa nagrody

Po raz pierwszy, podczas targów Auto Moto Show w Katowicach, polskiejpubliczności został zaprezentowany nowy Fiat Linea. Od razu też auto tozdobyło swoją pierwszą nagrodę na naszym rynku.

 

Auto Moto Show coraz bliżej

Już za dwa miesiące w katowickim Spodku odbędzie się Auto Moto Show 2008 -największa tego typu impreza motoryzacyjna w naszym kraju. Wystawcyzapowiadają naprawdę dużą liczbę nowości rynkowych.

 

Auto Moto Show odbędzie się

Kryzys motoryzacyjny, który dotyka nawet te największe międzynarodowewystawy samochodowe, nie wpłynął na tegoroczną edycję wystawy Auto MotorShow, która odbędzie się w dniach 19-21 czerwca. Zmieniło się tylkomiejsce targów - z Katowic na Sosnowiec.

 

Auto Moto Show po polsku

Targi motoryzacyjne chyba najlepiej obrazują stan branży motoryzacyjnej wdanym kraju. A że polska branża wciąż nie może wydostać się z zapaści,nie dziwota, iż ranga polskich targów motoryzacyjnych do wysokich nienależy. Od kilku już lat próbuje temu przeciwdziałać wystawa AutoMoto Show, która w miniony weekend zakończyła się w Sosnowcu.

 

Auto Moto Show 2009

W sosnowieckiej hali Expo Silesia odbyły się targi Auto Moto Show. Można nanich było oglądać nowe samochody, motocykle, quady i akcesoria.

 

Auto Moto Show już w ten weekend

W ostatni weekend czerwca w sosnowieckiej hali Silesia Expo odbędzie siękolejna edycja Auto Moto Show.

 

Motor Show 2011 już w marcu

Marzec to nie tylko targi motoryzacyjne w Genewie. Marzec to także miesiąc wktórym odbywają się największe polskie targi poświęcone motoryzacji- Motor Show 2011.

 

AUTO MOTO SHOW już 10 czerwca!

Expo Silesia i Firma Sens, zapraszają miłośników czterechkółek na targi motoryzacyjne AUTO MOTO SHOW, które odbędą sięw terminie 10–12 czerwca.

 

Wątek na forum: Mazurski Moto Show Mazda Edition 2011

Już jutro w Ełku odbędzie się druga edycja Mazury Moto Show Mazda Edition 2011 sponsorowana przez Auto Księżyno znanego dealera Mazdy z Białegostoku. Super impreza dla całej rodziny MarekW100

 

Wątek na forum: Auto Moto show

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne targi motoryzacyjne Auto Moto Show które odbędą się 14-16 Czerwca w Centrum Targowo-Konferencyjnym w Sosnowcu ul. Braci Mieroszewskich 124 ~Patrycja

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Auto Moto Show".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019