Wyszukiwałeś:

Auto X

Show X

Poland X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Auto Show Poland

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Przede wszystkim Antara

Opel Antara, crossover z napędem na cztery koła, będzie główną atrakcjąna stoisku niemieckiej firmy podczas zbliżających się wielkimi krokamitargów motoryzacyjnych w Paryżu.

 

Już ponad 500 tys. sztuk Fiata 500

W zeszłym tygodniu zjechał z polskiej linii produkcyjnej (Fiat Auto Poland)egzemplarz Fiata 500 o numerze 500 tysięcy. Świeżo osiągnięty rekord ipopularność  modelu premiują przede wszystkim nadzwyczajną zdolność„projektu 500" do ciągłego wzbogacania się o nowe wersje. Pokazałto debiut Fiata 500C, oryginalnego kabrioletu, który oddaje cześćstylowi samochodu „odkrytego" w roku 1957, ale jednocześnieproponuje nowoczesne rozwiązania w zakresie mechaniki, zespołównapędowych oraz komfortu jazdy.

 

Kubica w Poznaniu!

W dniu dzisiejszym Poznań jest niekwestionowaną stolicą sportówmotorowych w naszym kraju. Przy okazji imprezy N-Gine Renault F1 Team Show swojeumiejętności licznie zgromadzonej publiczności zademonstruje nasz mistrz F1,czyli sam Robert Kubica, który po raz pierwszy w Polsce przejedzie potorze wyścigowym bolidem F1.

 

Auto Show Poland już w piątek

W dniach 5-7 listopada w Halach Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego w Warszawieodbędzie się druga wystawa samochodów Auto Show Poland.

 

Baja Poland wystartował

Dziś o 17.30, honorowym startem spod Urzędu Miasta Szczecina, rozpoczęłasię kolejna edycja rajdu Baja Poland. Przez dwa kolejne dni najlepsi w Polsce,i nie tylko, kierowcy samochodów terenowych będą się ścigać pobezdrożach Pomorza Zachodniego. Największymi gwiazdami i jednocześniefaworytami do końcowego zwycięstwa są bez wątpienia Krzysztof Hołowczyc iStephen Peterhansel, choć bez wątpienia wielu kibiców będzie ściskaćkciuki za jedyną Polkę w tym gronie, czyli Klaudię Podkalicką.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Auto Show Poland".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019