Wyszukiwałeś:

Auto X

Union X

Typ X

C X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Auto Union Typ C

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Rockman z Pink Floyd poprowadzi legendarne Audi

Audi zaprezentuje na tegorocznym Goodwood Festiwal of Speed w Anglii (11 –13 lipca 2008) światową premierę. Podczas największych wyścigówsamochodów zabytkowych na świecie producent z Ingolstadt przedstawistuprocentowo wierną replikę Auto Union Silberpfeil Typ D Doppelkompressor zroku 1939. W dziewiczym wyścigu auto poprowadzi znany z zamiłowania dozabytkowych aut perkusista grupy rockowej Pink Floyd, Nick Mason.

 

Audi ma 100 lat!

Audi, marka, która dziś utożsamiana jest z samochodami marki premium,ale o lekkim zacciu sportowym, w tym roku świętuje swoje 100-lecie. Małojednak kto wie, iż dzisiejsza marka Audi wywodzi się aż z pięciupomniejszych marek motoryzacyjnych, a jej nazwa jest łacińskim odpowiednikiemnazwiska jej założyciela.

 

Audi na targach... zabawek

Tego jeszcze nie było. Audi jako pierwszy producent samochodówzaprezentuje swoje produkty na 61 targach zabawek w Norymbergii.

 
 

Trzy jubileusze Audi

Podczas tegorocznej edycji Festival of Speed w Goodwood Audi świętowaćbędzie trzy duże jubileusze i z tej okazji pokaże trzy ikony historiisportów motorowych spod znaku czterech pierścieni.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Auto Union Typ C".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019