Wyszukiwałeś:

Autoryzowana X

stacja X

obslugi X

. Znaleziono 3 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Autoryzowana stacja obslugi

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 3 z 3 wszystkich):

Nowy serwis Mercedesa

W Pyskowicach rozpoczął działalność kolejny autoryzowany punkt serwisowysamochodów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz, uruchomiony przezspółkę transportową Viva-Trans Sp. z o.o. Serwis zostałzaprojektowany i działa ze szczególnym uwzględnieniem specyfikiklientów ciężarowych. Jego otwarcie jest kolejnym elementemjakościowej i ilościowej rozbudowy sieci dealersko-serwisowejsamochodów cieżarowych Mercedes-Benz. W zeszłym roku otwartych zostało6 punktów.

 

Pierwsza hamownia dla samochodów użytkowych

Dobiegaja końca prace przy budowie nowego punktu dealerskiego o raz stacjiserwisowej Mercedes-Benz w Strykowie. Klientom udostępniona tam też będziepierwsza w Polsce hamownia silnikowa dla samochodów ciężarowych idostawczych, o masie dopuszczalnej powyżej 3,5 tony. Dotychczas najbliższyserwis tego typu znajdował się Dreźnie i Chemnitz na terenie Niemiec.

 

Nie musimy naprawiać w ASO. Ale o tym nie wiemy

Naprawa w ramach gwarancji poza autoryzowanym serwisem marki? Jak najbardziejjest to możliwe i to od trzech lat. Jak się jednak okazuje, większośćpolskich kierowców nie ma o tym bladego pojęcia i jest narażona nawyższe koszty.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Autoryzowana stacja obslugi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019