Wyszukiwałeś:

Autotec

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Autotec

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

 
 

Wątek na forum: AUTOTEC 2008: Iveco Massif

na odległość - super auto, tego szukam - konkretu w czasach "entropii cywillizacji" - boję się ze rama będzie korodować, tak juz słyszałem o pierwszych egz. i że jak w Defenderze pojawią się tzw "purchle" na aluminiowej karoserii[czyli swoiste rdzawe bąble. Aluminiowa karoseri...

 

Zamiast mleczarni motoryzacja

Niemiecka firma Vorwerk Autotec zgodnie z umową zawartą we wrześniuubiegłego roku z władzami Brodnicy wybuduje kompleks produkcyjny. Nowa fabrykabędzie wytwarzać części gumowe i metalowe dla przemysłu samochodowego.

 

Targi samochodów użytkowych Autotec 2008

W dniach 4-8 czerwca 2008 już po raz dwunasty w Brnie odbędą sięMiędzynarodowe Targi Samochodów Użytkowych Autotec.

 

BRNOSAFETY 2008 - o bezpieczeństwie na Targach AUTOTEC

Bezpieczeństwo – temat obecny w radio, telewizji, na pierwszych stronachgazet.  Statystyki wypadków pokazują, że problem bezpieczeństwana drogach wymaga stałej dyskusji . Targi Autotec są idealnym miejscem, aby otym porozmawiać.

 

Autotec 2008 - atrakcje i konferencje

Podczas rozpoczynających się już w przyszłym tygodniu targówpojazdów użytkowych Autotec w Brnie, obok prezentowanychsamochodów ciężarowych, dostawczych i różnychspecjalistycznych, odbędzie się sporo imprez towarzyszących -specjalistycznych konferencji i atrakcji dla zwiedzających.

 

Targi Autotec 2008 rozpoczęte

W czeskim Brnie, w dniu wczorajszym dniem prasowym, rozpoczęły się targisamochodów użytkowych Autotec 2008. Od dziś do niedzieli (4-8.06) targiotwarte będą dla publiczności.

 

AUTOTEC, czyli co się działo w Brnie

Targi AUTOTEC nie były miejscem światowych premier motoryzacyjnych, niemniejjednak producenci samochodów ciężarowych i dostawczych nie zawiedliprezentując swoje najlepsze produkty. Na powierzchni kilku gigantycznych halwystawiła się cała samochodowa, światowa czołówka. Cozaprezentowali, o tym poniżej.

 

Targi Autotec 2008 - raport

AUTOTEC to największe targi samochodów użytkowych w Europie Środkowej,zapisane w prestiżowym kalendarzu wystaw O.I.C.A. Wystawcy tegorocznej edycji,która odbywała się od 4 do 8 czerwca, zapełnili 10 pawilonówCentrum Wystawienniczego w Brnie i większość zewnętrznej powierzchniwystawienniczej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019