Wyszukiwałeś:

Avenger

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Avenger

Spróbuj też wyszukać: lamborhini

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Wszystko o samochodach Dodge Avenger

Dodge Avenger, kolejny przedstawiciel, tym razem z klasy D, amerykańskiej marki na europejskim rynku, pojawił się w sprzedaży w 2007 roku. Jednak tak naprawdę jest to już druga generacja tego modelu. Po raz pierwszy Dodge Avenger pojawił się na rynku w 1995 roku jako dwudrzwiowe coupe. Produkowan...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Mściciel powraca!

Znany amerykański model ma zamiar zawojować w Europie. Dodge ma w swoichplanach zdominowanie Wysp Brytyjskich. Nadchodzący model ma być ogniwemożywiającym markę, której nie widziano tam przez ostatnie 25 lat.

 

Dodge Avenger: Kolejny Amerykanin w Europie

Dodge chce przeprowadzić małą rewolucję w światowym segmencie D. Jużniebawem na paryskim wybiegu samochodowym zostanie zaprezentowany kolejny modelamerykańskiej marki o nazwie Avenger. Kolejny, który w sprzedaży pojawi siętakże w Europie.

 

Dodge Avenger już w przyszłym roku

Zapadła decyzja w sprawie produkcji nowego modelu Avenger amerykańskiej markiDodge. Pierwsze seryjne egzemplarze sportowego auta z segmentu D pojawią się wsprzedaży już w przyszłym roku. Na początek jednak tylko w StanachZjednoczonych.

 

Dodge tuż przed inwazją

Model Caliber miał stanowić przyczółek na europejskim rynku amerykańskiejmarki Dodge i, jak się okazało, skutecznie spełnił swoją misję. Terazprzyszedł czas na posiłki w postaci kolejnych dwóch modeli - Avenger orazNitro.

 

Dodge Avenger: Ekonomiczna zemsta

Samochody amerykańskie zawsze miały w sobie jakiś pierwiastek wyjątkowości.Przeważnie były wielkie i wygodne jak domowa kanapa. Z reguły miałypotężne, pomrukujące silniki w układzie widlastym i napęd na tylną ośprzekazywany przez toporny automat. Na dodatek nie za bardzo chciały skręcać.Nowy Dodge Avenger to amerykański przedstawiciel segmentu D, nijak mający siędo utartych stereotypów. Sprawdziliśmy jak zeuropeizowany amerykaniecsprawdza się w polskich warunkach.

 
 

Dodge Avenger

 

Czerwona rakieta w zimowej scenerii - Dodge Avenger

 

Dodge Avenger jako samochód rajdowy

 

Dodge Avenger w rajdowej specyfikacji to wspólny projekt firmy MOPAR i Magneti Marelli - mojeauto.tv

 

Dodge Avenger RT

 

Za Oceanem podczas targów motoryzacyjnych NYAS 2011 zadebiutuje Dodge Avenger RT. Pod maską jednostka V6 o mocy 283 KM - Dodge Avenger RT - mojeauto.tv

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018