Wyszukiwałeś:

Avensis X

Verso X

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Avensis Verso

Spróbuj też wyszukać: corolla verso maxima avensis verso 2002

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Mocniejsza Corolla Verso

Wprowadzone niedawno w modelu Toyota Avensis dwie nowe jednostki wysokoprężneo pojemności 2,2 litra jesienią trafią także do Corolli Verso.

 

206 tys. Corolli Verso do serwisu

Japoński producent samochodów Toyota musi wezwać do serwisów na całymświecie 206 000 egzemplarzy modelu Corolla Verso. W tych pojazdach zostaławykryta wada poduszek powietrznych po stronie pasażera.

 

Polska: Toyota Yaris i Yaris Verso do poprawek

Firma Toyota Motor Poland po raz kolejny powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencjii Konsumentów o usterkach w swoich samochodach. Tym razem do serwisów trafiąmodele Yaris i Yaris Verso w których wykryto błędne wykonanie czujnika wałkukorbowego.

 

Dwie miejskie nowości w Polsce

Ten rok zdecydowanie należy do Toyoty. Po zaprezentowaniu w pierwszej połowieroku kilku całkowicie nowych modeli oraz face-liftingu najpopularniejszychprzyszedł czas na kolejne nowości. Jest to miejski all-roder - Urban Cruiseroraz siedmiosobowy van -Verso.

 
 

Toyota Verso: Trzy w jednym

Kiedyś, choć nie tak dawno temu, bo jeszcze w tym stuleciu, Toyota miała wswojej ofercie aż trzy modele podchodzące pod segment minivanów.Wszystkie łączył ten sam człon w nazwie - Verso. Dziś oferta Toyoty w tymsegmencie skurczyła się do jednej propozycji, choć nie oznacza to wcale, żenie zaspokoi ona różnych potrzeb osób poszukujących tego typusamochodu.

 

Toyota Verso: Dla ojca rodziny super auto

4.75 Wczesniej miałem 2 Toyoty, szukałem auto 5 osobnych fotelach, nie za dużej kolumbryny. Niestety do diesla byładopłata w tej wersji 30 tys więc kupiłem benzynę, nie potrzebuję sięnigdzie ścigać, jeżdzę sobie jak na zachodzie zgodnie z przepisami...

 

Ponad 30 tys. Toyot do serwisu

O ile ostatnia usterka związana z wadliwymi poduszkami powietrznymipasażerów, która może wystąpić w autach aż czterechjapońskich marek, w nieznaczym stopniu dotknie Mazdę, to już właścicieleToyot będą z tego powodu częstszymi gośćmi w autoryzowanych serwisach.

 

Wątek na forum: jak wymienić żarówkę oświetlenia tablicy rejestracyjnej w toyocie avensis verso

jak wymienić żarówkę oświetlenia tablicy rejestracyjnej w toyocie avensis verso ~jan

 

Kolejne problemy Toyoty z airbagami Takata

Największa akcja serwisowa w przemyśle motoryzacyjnym objęła już ponad 50milionów aut na świecie i wciąż nie ma końca. Kolejne potencjalnie wadliwe auta zmuszona jest przywołać na przegląd Toyota.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Avensis Verso".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018