Wyszukiwałeś:

Avensis

. Znaleziono 744 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Avensis

Spróbuj też wyszukać: accord avensis wymiary avensis spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 744 wszystkich):

Wątek na forum: Nowy Avensis od 71.500 zł

Do polskich salonów Toyoty wjeżdża właśnie najnowsza, trzecia już generacja modelu Avensis. a dokładnie - kiedy? już jest? ~d7d

 

Lifting Toyoty Avensis

Po czterech latach od momentu wprowadzenia Toyoty Avensis do sprzedaży autodoczekało się pierwszego, drobnego faceliftingu. Premiera odświeżonegomodelu odbędzie się końcem maja na Salonie Samochodowym w Madrycie.

 

Toyota Avensis kombi: Ave-nsis!

Segment aut klasy średniej należy w Europie do jednego z najpopularniejszych.Nic więc dziwnego, że prężnie rozwijająca się Toyota również natym poletku motoryzacji postanowiła zaznaczyć swoją gotowość do walki zpozostałymi producentami. W starciu z nimi, z udanym zresztą skutkiem, pomagajej model Avensis.

 

Nowy Avensis od 71.500 zł

Do polskich salonów Toyoty wjeżdża właśnie najnowsza, trzecia jużgeneracja modelu Avensis. Auto dostępne będzie od 71.500 zł w przypadkuwersji sedan, zaś za wersję kombi trzeba będzie zapłacić 3 tys. złwięcej.

 

Nowa Toyota Avensis w Polsce + [VIDEO]

Trzecie wcielenie samochodu, który tym razem został zaprojektowany,stylizowany i wyprodukowany w Europie wjechał właśnie do Polski i zaczynaszturm na segment D. Nowa Toyota Avensis jest już dostępna w salonach od71.500 złotych.

 

Nowy Avensis hitem rynkowym

Toyota Avensis nowej generacji, która w Polsce zadebiutowała w styczniubr., dość szybko stała się jednym z tegorocznych hitów sprzedażowychnaszego rynku. Nie tylko lideruje w swoim segmencie, ale także po pierwszymkwartale roku znalazła się w czołówce wszystkich oferowanych na rynkumodeli.

 

Toyota Avensis: Krok ku lepszemu

Lepsze jest wrogiem dobrego - czy ta sentencja autorstwa Woltera potwierdzi sięrównież w przypadku Toyoty? Nowy Avensis jest bowiem w wielu elementachznacznie lepiej dopracowany od swojego poprzednika. Pamiętając jednak o tym,że poprzednik nieźle się sprzedawał, czy więc paradoksalnie zmiany nalepsze nie wpłyną w ogólnym rozrachunku na niekorzyść?

 

Toyota Avensis: Bardzo dobry samochód

4.75 Polecam wygodę, komfort i niskie kosztyeksploatacji i poczucie pełnego panowania podczas prowadzenia. Trasę W-waZakopane przejechałem bez potrzeby zatrzymania co w żadnym innym aucie nieudało mi się (Pasat 1,8, Golf 1,6, Mazda 626, Primera 2,0...

 

Toyota Avensis Wagon: Japońska poprawność

Są takie auta - bardzo poprawne, bez większych wad, cieszące się sporąpopularnością - ale tak naprawdę niczym szczególnym się niewyróżniające. Jak chociażby Toyota Avensis, która trafiła nanasz redakcyjny parking w wersji kombi. Przyglądamy się zatem, czyrzeczywiście niczym szczególnym się nie wyróżnia i czyfaktycznie nie ma większych wad.

 

Toyota Avensis - pierwsza jazda

Bez względu na to, czy mamy do czynienia z nową generacją Avensisa, czy teżz bardzo dużym faceliftingiem, flagowy model Toyoty na Starym Kontynencie jużniebawem pojawi się w sprzedaży w nowej szacie. Sprawdziliśmy, czy pozazmianami widocznymi gołym okiem Toyota Avensis oferuje jeszcze inne nowości.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018