Wyszukiwałeś:

Aventador X

Roadster X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Aventador Roadster

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Lamborghini Aventador bez dachu w Genewie

Od debiutu Lamborghini Aventador już trochę czasu minęło i świat spoglądaw stronę Santa'a Agata w celu dostrzeżenia nowych modeli. Targi motoryzacyjnewe Frankfurcie nie przyniosły oszałamiającej premiery, a tylko kolejnąwersję Gallardo. O nowych modelach na razie wiemy jedno - pojawi sięAventador Roadster.

 

Lamborghini szykuje dwie nowe wersje Aventadora

W przeciągu roku Lamborghini ma zamierza zaprezentować światu dwa nowe modele, bazujące na Aventadorze. Pierwszy to roadster, drugi zaś to projekttrzymany w wielkiej tajemnicy.

 
 

Lamborghini: Aventador pręży muskuły w Miami

Jeśli rozmawiamy o kabrioletach to nikt nie zaprzeczy, że te samochody najlepiej prezentują się w letnim klimacie. Jeśli rozmawiamy o kabrioletachz najwyższej półki to dla nich naturalnym środowiskiem powinno byćMonte Carlo czy też Miami.

 

Lamborghini Warszawa już otwarte!

Rynek samochodów luksusowych, czyt. egzotycznych, w Polsce rozwija sięprężnie od pięciu lat. Wczoraj w Warszawie otwarto salon kolejnegoegzotycznego producenta - Lamborghini.

 

Lamborghini Aventador w edycji Pirelli

Po tym jak Internet obiegły zdjęcia zamaskowanego prototypu Aventadora SV,świat motoryzacji huczy od plotek. Lamborghini na ten model każe jeszczeczekać. A na ochłonięcie proponuje specjalną wersję Aventador LP 700-4Pirelli Edition.

 

Lamborghini Aventador Superveloce powstanie w wersji roadster

Aventador LP750-4 Superveloce - ten szyfr oznacza wulkan energii z 12-cylindrowego silnika 6,5 i przyspieszenie do "setki" w mniej niż 3 sekundy. A gdyby tak doświadczać tej erupcji bez dachu nad głową?

 

Lamborghini Aventador SuperVeloce Roadster - gotowy na lato

Jazda najmocniejszą wersją Lamborghini Aventadora to nie tylko korzystanie zpotężnej mocy, ale i niepodrabialny koncert 12-cylindrowej orkiestry zaplecami. Bez dachu nad głową zabrzmi to jeszcze lepiej - Włosi pokazaliwersję SuperVeloce Roadster.

 

Lamborghini Aventador LP 750-4 SV - wariacja od Vitesse AuDessus

Brytyjski tuner Vitesse AuDessus chwali się swoim najnowszym projektem nabazie Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce. Motyw przewodni -włókno węglowe.

 

Aston Martin Vantage GT12 Roadster - z piekła rodem

Specjalnie na "Festiwal Prędkości" organizowany w Goodwood AstonMartin przygotował jedyny w swoim rodzaju kabriolet, który przyćmikażdy samochód z tego rodzaju. Zobacz, "najbardziej ekstremalnyroadster na świecie" - Aston Martin Vantage GT12 Roadster.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Aventador Roadster".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019