Wyszukiwałeś:

Ayrton X

Senna X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ayrton Senna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

F1: Wielki powrót stał się faktem, "Schumi" znów w bolidzie

Mercedes GP potwierdził, że Michael Schumacher będzie kierowcą Mercedesa wsezonie 2010. Schumacher wraca do Formuły 1 po trzech latach przerwy.

 

Alain Prost ambasadorem marki Renault

Czterokrotny mistrz świata Formuły Jeden, uważany z jednego z najlepszychkierowców w historii F1 został po 30 latach współpracy z Renault oficjalnym ambasadorem francuskiej marki.

 

Kup kierownicę legendy

Na aukcjach często można kupić (o ile mamy na to fundusze) legendarne samochody startujące w wyścigach, lub bolidy Formuły Jeden. Czasem jednakmożna kupić skrawek auta legendy.

 

Zawód: Kierowca testowy

Kierowca testowy. Na świecie nie ma drugiego takie zawodu, którego bardziej mogliby pożądać fani motoryzacji i maniacy czterech kółek. Wiele mówi się o byłych kierowcach wyścigowych, którzy pracująpo odejściu ze sportu w koncernach i mniejszych firmach nad dostarczeniem autdo sprzedaży. Są jednak ludzie, których nie znajdziecie w mediach, a są oni ojcami chrzestnymi wielu samochodów.

 

Honda Civic Tourer premierą na IAA

Japoński producent ogłosił, że na tegoroczne targi motoryzacyjne IAAodbywające się we Frankfurcie przywiezie nową wersję kombi swojegokompaktowego modelu, czyli Civica Tourer.

 

Williams składa hołd dla Ayrtona Senny

W tym roku minie 20 lat od tragicznej śmierci legendy Formuły Jeden, AyrtonaSenny. Williams postanowił oddać hołd tragicznie zmarłemu kierowcyumieszczając specjalne logo na swoim tegorocznym bolidzie.

 

54 lata temu urodził się Ayrton Senna

54... tyle lat skończyłby dziś Ayrton Senna. Niestety tragiczny wypadek natorze Imola przerwał dominację najlepszego w historii. Dziś równieżgoogle składa hołd brazylijskiemu kierowcy.

 

Największy

Siadasz późnym wieczorem, w pokoju, gdzie mała lampka oświetlakartkę z notatkami. Myślisz, zastanawiasz się, zapisujesz i kreślisz... iwszystko wokół jednej postaci - Ayrton Senna.

 

Pierwszy bolid Senny wystawiony na sprzedaż

Za kierownicą tego bolidu trzykrotny mistrz F1 debiutował wkrólewskiej serii 25 marca 1984 roku, podczas GP Brazylii, na torze wRio de Janeiro. Na sprzedaż wystawiono Tolemana TG183B Ayrtona Senny.

 

25 lat legendarnego 190 E 2.5-16 Evo II

To jeden z przełomowych i najbardziej kultowych projektów stworzonychprzez inżynierów projektujących i budujących dla producenta zeStuttgartu. Czy pasuje do tego auta przydomek potwór? Nie bardziej niż"Baby-Benz". Mercedes świętuje 25. lat od momentu debiutu 190 E2.5-16 Evolution II.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ayrton Senna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019