Wyszukiwałeś:

B X

Max X

. Znaleziono 476 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: B Max

Spróbuj też wyszukać: b-max meriva ford b max

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 476 wszystkich):

Wątek na forum: Fiesta B-MAX dołącza do wyścigu

Nowa fiesta i b-max będzie naprawdę odlotowy. Juz widziałem zdjęcia. ~xxx

 

Fiesta B-MAX dołącza do wyścigu

Wobec coraz bardziej spadającej sprzedaży modelu Ford Fusion, producentbr>samochodów zdecydował się na bardziej radykalne posunięcie. Feralnybr>samochód zostanie zastąpiony samochodem klasy supermini-MPV o nazwie Fiestabr>B-MAX.

 

Oto całkowicie nowy Ford!

Na zbliżającej się już coraz szybciej wystawie samochodowej w Genewie Fordbr>zaprezentuje produkcyjną już wersję małego minivana z segmentu B. Ford B-Maxbr>na drogi całej Europy wyjedzie jeszcze w tym roku.

 

System Active City Stop w Fordzie B-MAX

Jazda w mieście wymaga często od nas kierowców dużego skupienia.br>Moment nieuwagi jadąc za innym samochodem i nagle dochodzi do zdarzenia,br>które w najlepszym scenariuszu kończy się nie miłą wymianą zdań ibr>finalną ugodą. A co jeśli samochód pozwoli nam unikać takichbr>sytuacji?

 

Ford rozpoczął produkcję B-MAXa

Amerykański koncern rozpoczął produkcję modelu B-MAX. Auto będzie br>produkowane w rumuńskiej fabryce Forda, która zlokalizowana jest w br>mieście Krajowa.

 

Ford B-Max: Na patencie

Galaxy, S-Max, C-Max oraz Grand C-Max - gama dostępnych modeli Fordabr>naszpikowana jest wszelkiej maści minivanami, niczym babciny sernik upstrzonybr>rodzynkami. To jednak nie koniec. Najnowsze dziecko w rodzinie, model B-Max, tobr>także minivan, choć najmniejszy z możliwych. Jak się okazało, pobr>wspólnie spędzonym tygodniu, nie jest to jedynie pomniejszona kopiabr>większych i starszych braci, a całkiem przemyślane auto.

 

Plamoodporny Ford B-Max

Minivany, czyli z natury auta typowo rodzinne, mają to do siebie, że bardzobr>często podróżują w nich małe dzieci. A to wiąże się niestety zbr>większym prawdopodobieństwem różnego rodzaju zabrudzeń. Fordbr>przetestował pod tym kątem model B-Max i okazało się, że jestbr>"odporny" na różne plamy.

 

Car of the Year: Odliczanie rozpoczęte

Już za kilka dni na targach motoryzacyjnych w Genewie poznamy zwycięzcę br>prestiżowego plebiscytu Car of the Year. Ogłoszenie wyników po razbr>drugi w historii będzie miało miejsce na szwajcarskiej ziemi. Czym zaskoczy br>nas jury w tym roku?

 

Ford wstrzymuje produkcję B-Maxa

Czy Ford B-Max jest słabym modelem, czy też Ford boryka się z jakimiśbr>problemami? A może kryzys w branży motoryzacyjnej wcale się jeszcze niebr>skończył? Z powodu niedostatecznego popytu, Ford wstrzymuje produkcję swojegobr>małego minivana.

 

Ford B-Max Colour Edition - na kolorowo

Ford wypuścił kolorową edycję modelu B-Max. Oprócz wielubr>dodatków kolorystycznych do Forda trafił nowy silnik.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "B Max".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019