Wyszukiwałeś:

B X

seria X

. Znaleziono 822 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: B seria

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 822 wszystkich):

Wszystko o samochodach Mazda B-seria

Mazda BT-50 to kolejny przedstawiciel serii B, czyli dużych pickupów japońskiej marki, których sprzedaż od momentu debiutu rynkowego przekroczyła już 3 mln egzemplarzy. Mazda BT-50 światową premierę miała na targach w Bangkoku w 2006 roku, zaś na europejski rynek trafiła po wystawie w Paryżu jesi...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: Nowe BMW Seria 1

dziwne ujęcie, na desce świeci się błąd silnika ;-)) ~Helou

 

Nowe BMW seria 3 Touring jesienią

Nowe BMW serii 3 Touring święcić będzie swój debiut na targachbr>motoryzacyjnych we Frankfurcie we wrześniu 2005 roku.

 

BMW seria 1: Przyjemny kompakt

BMW bardziej utożsamiane jest ze statecznymi limuzynami, niż z kompaktowymibr>modelami. BMW seria 1, które debiutowało jesienią 2004 r., wydaje siębr>łamać te stereotypy. Czy jednak z dobrym skutkiem dla image'u marki?

 

BMW seria 3 Touring: Oryginalnie uniwersalne

Stare porzekadło mówi, że jeśli coś służy do wszystkiego, to jestbr>do niczego. Ciekawe tylko jak autor tych słów odniósłby się dobr>swojej tezy po przejażdżce nowym BMW seria 3 Touring, który kilka dnibr>temu trafił na testy do naszej redakcji.

 

Nowe BMW Seria 3 już w testach

Nowe generacje modeli BMW będą stylistycznie orientować się w stronębr>projektu Concept CS. Jednym z pierwszych aut zaprojektowanych w oparciu o nowąbr>drogę dizajnu, będzie przyszła generacja BMW Serii 3, której debiutbr>przewidziano na początek 2012 rok.

 

Odświeżone seria 3 Coupe i Cabrio

Już wiosną br. w salonach sprzedaży BMW pojawi się odnowiona seria 3 wbr>wersjach Coupe oraz Cabrio. Zmiany zewnętrzne oraz wewnątrz kabiny plusbr>zmodyfikowane jednostki napędowe mają sprawić, iż oba modele utrzymająbr>czołowe pozycje w swoich segmentach.

 

BMW seria 5 Touring

Krótko po premierze najnowszej generacji BMW serii 5 niemiecki koncernbr>zaprezentuje także wersję kombi tego modelu. BMW seria 5 Touring po razbr>pierwszy zostanie publicznie pokazana podczas kwietniowych targówbr>motoryzacyjnych AMI w Lipsku.

 

BMW Seria 3: Warto

5 Na poparcie moich ocen dodatnich. Bardzobr>dobrze się prowadzi, słucha się wszelkich uwag kierowcy. Zarówno przybr>spokojnej jak i bardziej agresywnej jeździe. Podróżuje po drogach Wielkiejbr>Brytanii, także niektóre elementy oceny mogą się różnić, poniew...

 

BMW seria 2 z otwieranym dachem

BMW poszerza gamę serii 2. Po wersji coupe oraz Active Tourer przyszedł czasbr>na wariant z otwieranym dachem. BMW seria 2 Cabrio jest wyraźnie większa odbr>swojego poprzednika, czyli "jedynki" z otwieranym dachem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "B seria".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019