Wyszukiwałeś:

B8

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: B8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

Wątek na forum: Seat Exeo ST - udany model

Witam, przeczytałem parę wpisów na tym forum odnośnie Exeo ST, a ponieważ jeżdżę tym autem to postanowiłem się do nich odnieść. Auto jest wygone, bardzo dobrze wykonane w środku, w wersji Style + dodatki maksymalnie wyposażone zarówno z zakresu bezpieczeństwa jak i komfortu użytkowania. Samochód...

 

Nowy VW Passat B8 - wiemy o nim więcej

Pod koniec roku Volkswagen rzuci do boju o klientów aut klasy średniejnową generację Passata B8. Oto pierwsze zdjęcia i szczegóły na tematjednego z największych bestsellerów niemieckiego koncernu.

 

Volkswagen Passat B8 od 95.190 zł

Nasz redaktor właśnie wrócił ze słonecznej Sardynii, gdzie miałokazję pokonać pierwsze kilometry za kierownicą nowego Passata. Zanimprzeczytacie o jego wrażeniach, zobaczcie, ile dokładnie będziecie musieliwydać, by stać się posiadaczem lidera segmentu średnich aut.

 

Pierwsza jazda nowym Volkswagenem Passatem

Volkswagen Passat B8, czyli ósma generacja najpopularniejszego modelu zsegmentu średnich aut, będzie próbował utrzymać pozycję lideraswoich poprzedników. Właśnie sprawdzaliśmy, czy ma ku temu odpowiednieargumenty.

 

Premiera: Volkswagen Passat B8

 

Volkswagen Passat ósmej generacji (B8) wjeżdża już na pierwsze europejskie rynki. W Polsce można go już zamawiać, choć pierwsze egzemplarze w salonach pojawią się w okolicach listopada. Nowy Passat, uzbrojony po zęby w najnowocześniejsze technologie, bardziej wydajne jednostki napędowe, ma duże szanse, by kontynuować pasmo sukcesów swoich poprzedników.

 

Volkswagen Passat B8 vs Ford Mondeo Mk5 - pierwsze starcie

Dwie najświeższe nowości w segmencie aut klasy średnie. Oba modelesprawdzaliśmy kilka dni temu. W salonach już od ponad miesiąca sąprzyjmowane zamówienia na oba samochody. Dziś porównujemynajważniejsze cechy obu modeli.

 

Pierwszy Passat B8 dostarczony

Premiera nowego Volkswagena Passata B8 jest już za nami. Teraz przyszedł czasna dostawy do pierwszych klientów.

 

Volkswagen Passat B8 - Trendline, Comfortline czy Highline?

Debiutujący właśnie w polskich salonach Volkswagen Passat ósmejgeneracji (B8), tak jak poprzednik, będzie oferowany w trzech wersjachwyposażenia - Trendline, Comfortline oraz Highline. Zobacz, która z nichnajlepiej spełni Twoje potrzeby.

 

Volkswagen Passat B8 2.0 TDI: Nowy, lepszy... bezkonkurencyjny?

Volkswagen przygotował pod koniec minionego roku nowego Passata. My, jakojedni z pierwszych w Polsce przetestowaliśmy Passata B8 z silnikiem 2.0 TDI omocy 150 KM, w najbogatszej wersji Highline. Nowy Volkswagen Passat to dużyskok technologiczny i przede wszystkim auto, które jest dowodem na to,jak wiele jeszcze musi uczyć się konkurencja.

 

Autosegment D ? wymierający gatunek

Do naszej redakcji przywieźliśmy ostatnio nowego Forda Mondeo, a przecieżnie tak dawno testowaliśmy jego największego rywala – VolkswagenaPassata B8. Test Mondeo piątej generacji zaprezentujemy Wam już niedługo.Przy okazji testu pojawiły się pewne refleksje…

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019