Wyszukiwałeś:

BAIC

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: BAIC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wątek na forum: BAIC kupi część Saaba

Chinole beda klepac saaby u siebie i sprzedawac za 1/3 ceny. Ba, moze nawet to auto wroci do europy z chinskim znaczkiem i to w cenie Dacii ;) Taki zastrzyk technologiczny pozwoli autom z chrl pojsc na przod w kwestii bezpieczenstwa pasazerow. ~w

 

Chińczycy też chcą Opla

Choć wydawało się, iż wyścig o przejęcie Opla jest już zakończony, tojak się okazuje rozmowy wciąż trwają. Pojawiają się także nowi chętni, wtym nawet zza Wielkiego Muru.

 

Opel: Chińczycy wypadli z gry

Zostało tylko dwóch potencjalnych, nowych właścicieli gotowych doprzejecia udziałów w Oplu. Z walki o pakiet większościowy akcjiniemieckiego producenta wypadła chińska firma BAIC.

 

Saab będzie w części chiński

Odkupienie Saaba od koncernu General Motors przez firmę Koenigsegg Group miałospowodować, iż szwedzka marka pozostanie szwedzką marką. Tymczasem okazujesię, iż swój udział w przejęciu mieć będą też Chińczycy.

 

Kolejni chętni na przejęcie Saaba

Jak donoszą szwedzkie media znaleźli się kolejni chętni nad zagrożonąbankructwem marką Saab. Utratą miejsc pracy zagrożonych jest ponad 3400stanowisk.

 

GM: Saab może przestać istnieć

Coraz ciemniejsze chmury rozposcierają się nad przyszłością szwedzkiejmarki Saab. Dotychczasowy właściciel, koncern General Motors jest gotowyzlikwidować firmę jeśli nie znajdzie się na nią kupiec.

 

BAIC kupi część Saaba

Chińska firma Beijing Automotive Industry Holding Corp (BAIC) chce nabyć liniemontażowe modeli Saab 9-5 i 9-3 poprzedniej generacji - donosi internetowewydanie gazety The Times.

 

Mercedes made in China

Chińczycy już od tysiącleci mają świetną smykałkę do produkowaniapodróbek czegokolwiek na co się natkną. Oczywiście taki procederdoszedł także do samochodów.

 

Kolejne chińskie kopie

Wczoraj pisaliśmy o aucie koncernu BAIC, które jest, cóż,identyczne jak Mercedes Klasy B. Dziś donosimy o nowych wynalazkachChińczyków.

 

Pierwszy chiński Saab jeszcze w tym roku

Pod koniec tego roku chiński producent aut, BAIC wypuści na rynek model C70G.Samochód ten bazuje na platformie Saaba 9-5.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019