Wyszukiwałeś:

BLS

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: BLS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Wszystko o samochodach Cadillac BLS

Cadillac BLS to przedstawiciel klasy średniej segmentu premium jednej z najbardziej typowych amerykańskich marek. Jednak BLS został zaprojektowany i stworzony specjalnie z myślą o europejskim kliencie, czego doskonałym przykładem może być choćby silnik diesla. Cadillac BLS zadebiutował na Starym ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: BLS kombi także na bioetanol

rozumiem ze wlozyli pod maske BLS silnik Biopower Saaba, czy dobrze mysle??????? ~pytam:

 

Wątek na forum: Cadillac BLS kombi: Amerykanin po europejsku

postanowili produkować to auto w Europie, na jednych liniach montażowych, co i Saab. I w ten oto sposób powstał Cadillac BLS kombi. po jakiemu to jest, bo chyba niekoniecznie po polsku??? "na TYCH SAMYCH liniach montażowych"... na maturze z polskiego (jeśli jest) to co się miało?

 

Cadillac BLS już w Polsce

W ubiegły weekend w całej Europie, w tym i w Polsce, rozpoczęła sięsprzedaż Cadillaca BLS - nowego sedana klasy średniej segmentu premium.

 

Cadillac BLS i SRX w wersji Executive

W ofercie sprzedaży modeli Cadillac SRX oraz BLS pojawiła się nowa wersjaExecutive. Bogate wyposażenie standardowe zostało uzupełnione o luksusoweelementy wyposażenia dodatkowego.

 

Cadillac powraca do kombi

Już od dłuższego czasu Cadillac nie ma w swojej ofercie auta typu kombi.Teraz ma się to zmienić, a pierwszym nowym modelem z tego typu nadwoziembędzie Cadillac BLS.

 

Cadillac BLS najlepszym autem na...zimę

Cadillac BLS zdobył tytuł "Samochodu Zimy 2007" (Winter Car 2007) poprestiżowym zwycięstwie w jednym z najtrudniejszych europejskich samochodowychtestów zimowych na drogach Finlandii.

 

BLS kombi także na bioetanol

Po premierze na targach we Frankfurcie Cadillac BLS kombi zadebiutuje naeuropejskim rynku już jesienią tego roku. Jako pierwszy Cadillac w Europie,BLS (także wersja sedan) oferowany będzie w wersji przystosowanej do zasilaniabioetanolem.

 

Dwie amerykańskie nowości w Polsce

W piątek (7 grudnia), w warszawskim salonie Auto-Pol-Service odbyła sięprezentacja dwóch nowych modeli marki Cadillac, która na naszymrynku jest raczej niszowa. Pierwsza nowość, która przypłynęła zzaOceanu to atletyczny sedan CTS, natomiast drugi to historyczne kombi -  BLSWagon.

 

Cadillac BLS kombi: Amerykanin po europejsku

Co najwyżej przeciętny start Cadillaca na Starym Kontynencie wymusił nawładzach koncernu przygotowanie wersji bardziej proeuropejskiej. Najpierwpojawił się BLS, a od końca ubiegłego roku również BLS w wersjikombi. I to właśnie Cadillac BLS Wagon jest obecnie najbardziej europejskim"Caddym".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018