Wyszukiwałeś:

BMW X

M7 X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: BMW M7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

BMW M7 po raz pierwszy?

Z wielkiej niemieckiej trójki produkującej luksusowe limuzyny, tylko BMW7 nie posiadało swojej "wyczynowej" odmiany. Zarówno Audi jaki Mercedes miały w swoim zestawieniu sportowe edycje i od lat zgarniałyniszowych klientów. Krążą plotki, że bawarska marka upomni się oswoją część rynku.

 

Sportowa "siódemka"

Bawarski koncern już od długiego czasu ociąga się z wprowadzeniem na ryneknajmocniejszej "siódemki". Konkurencja w postaci Mercedesa S63AMG i Audi S8 już od dawna jest dostępna na rynku. Może już za kilkamiesięcy ujrzymy na drogach BMW M7?

 

Nie będzie BMW M7

Nowy szef monachijskiej dywizji M, Kay Segler w wywiadzie dla Automotive Newsujawnił, że topowa limuzyna z Bawarii nie pojawi się na rynku sygnowanalogiem sportowego oddziału BMW.

 

Wątek na forum: BMW M6: Nadchodzi najmocniejsze coupe

Ja chce zobaczyć BMW M7 w tedy pogadamy, i przydały by się nowa seria 8 nowa seria 9,nowe wersje serii Z nowe serie x i futurystyczne i.A pierwszym przejawem uzupełnienia oferty o cyferki będzie nowa seria 4 powstała na bazie nowej 3 już w przyszłym roku ~piotr31

 

Co nowego w oddziale M Power?

Podczas rozmowy z serwisem Car & Driver szef BMW M Power zdradził planydotyczące przyszłości modeli sportowych BMW.

 

W BMW chcą sportowej siódemki

Szef inżynierów w M Power, Albert Biermann widzi rynkową niszę dlasportowej wersji BMW Serii 7. M7 nie jest jednak uwzględnione w planachproduktowych.

 

Czy jednak BMW szykuje supersportową limuzynę?

Dużymi krokami zbliża się czas, gdy BMW na rynek wprowadzi nową generacjęswojej topowej limuzyny. Dużo mówiło się, że Niemcy nie stworząwersji sportowej, ale wydaje się, że wszystko się zmieniło.

 

BMW M7 jednak powstanie?

Choć oficjalne informacje od BMW temu zaprzeczają, być może zobaczymy bawarską niespodziankę. Plotki głoszą, że Niemcy tworzą najmocniejszą, sportową wersję Serii 7.

 
 

BMW M760Li xDrive - którędy na szczyt?

Nowa topowa wersja BMW 7 jest ultra komfortowa i bardzo szybka. Niby wszystkosuper, ale stworzył go sportowy dział M Performance, nie wyczynowy M Power naco wszyscy liczyli. Czy oznacza to, że BMW M760Li xDrive nie jest szczytemmożliwości Bawarczyków?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "BMW M7".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019