Wyszukiwałeś:

BMW X

Sauber X

. Znaleziono 218 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: BMW Sauber

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 218 wszystkich):

Kubica pozostaje w BMW Sauber

Na trzy dni przed ostatnim tegorocznym wyścigiem F1 o GP Brazylii, kierownictwozespołu BMW Sauber ogłosiło skład na następny sezon. Jednym z dwóchkierowców wyścigowych będzie Robert Kubica!

 

F1: Cele BMW Sauber się nie zmieniły

Pomimo drobnych problemów z bolidem F1.08 wiara szefostwa teamu BMWSauber w sukces w zbliżającym się sezonie jest niezachwiana. Mario Theissenliczy, że Robertowi Kubicy lub Nickowi Heidfeldowi uda się wygrać choć jednezawody z cyklu Grand Prix. Nowy sezon to jednak przede wszystkim nowe nadziejedla naszego jedynego rodaka w F1.

 

F1: BMW Sauber straci 17 mln Euro

Dwa dni przed oficjalną premierą najnowszego bolidu ekipy BMW Sauber niemieckaekipa została osłabiona. Jeden z ważniejszych partnerów finansowych -firma Credit Suisse ogłosiła, że wycofuje się z Formuły 1.

 

F1: BMW bez KERS ale z pseudo-dyfuzorem

Zespół BMW Sauber potwierdził wczoraj, że Robert Kubica i NickHeidfeld nie będą używali systemu KERS w dwóch najbliższychwyścigach. Ten kontrowersyjny wynalazek, którego zastosowanie wymusiłaFIA przy pełnym poparciu BMW, wkrótce może znowu poróżnićekipy Formuły 1.

 

BMW miałoby dwóch bardzo dobrych kierowców

Koniec Nicka Heidfelda w BMW Sauber - piszą niemieckie media. Na razie anikierowca, ani szefowie zespołu nie komentują tej informacji. Nie wiem, czyjest prawdziwa, ale wiem, że do zakończenia sezonu nie powinna mieć żadnegoznaczenia dla Roberta Kubicy.

 

F1: Heidfeld negocjuje nie tylko z BMW

Nick Heidfeld negocjuje z kilkoma zespołami, w tym z BMW Sauber. To reakcja nadoniesienia, że może go zastąpić Nico Rosberg.

 

BMW bliskie odejścia z F1!

Godzina 10:00 w środę to godzina "zero" dla przyszłości RobertaKubicy w Formule 1. Zespół BMW Sauber zwołał w tym czasie w Monachiumkonferencję prasową. Prawdopodobnie chodzi o ogłoszenie decyzji o wycofaniusię z Formuły 1.

 

F1: BMW mówi pas

Tak jak przypuszczano zespół BMW Sauber podjął dzisiaj decyzję owycofaniu się ze startów w Formule 1 w sezonie 2010.

 

F1: Sauber dopiął swego

Zespół BMW Sauber widnieje na liście zgłoszeń przyszłorocznychmistrzostw świata Formuły 1. FIA zaakceptowała pomysł zastępienia Toyotyjako 13 ekipy w przyszłorocznym sezonie.

 

F1: De la Rosa w BMW-Sauber

Były zespół Roberta Kubicy, BMW-Sauber podał skład kierowcówna sezon 2010. Do zakontraktowanego wcześniej Japończyka Kamui Kobayashiegodołączy Hiszpan Pedro de la Rosa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "BMW Sauber".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019