Wyszukiwałeś:

BP

. Znaleziono 85 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: BP

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

Wątek na forum: Gorsza jakość paliw w Polsce

dlatego ja zawsze tankuje na bp.. a nie na jakims zadupiu ~lolek

 

Wątek na forum: Olej napędowy najdroższy od ponad roku!

Dzisiaj : ON na stacji Bliska - 3,96 zł, a lipiec 2008 r Zakopane BP 4,99 zł. I po co ta panika? ~nn

 

Wysoko-oktanowa benzyna od BP

BP wprowadza właśnie do sprzedaży na rynek brytyjski najbardziejzaawansowaną i wydajną benzynę, jaka do tej pory była sprzedawana. Pod takimhasłem promowane jest nowe paliwo o liczbie oktanowej równej 102.

 

WRC: Tytuł MŚ konstruktorów dla Forda

Zespół BP-Ford World Rally Team zapewnił sobie tytuł Rajdowego MistrzaŚwiata FIA w klasyfikacji zespołów fabrycznych. Marcus Groenholm i TimoRautiainen w Fordzie Focus RS WRC odnieśli w Rajdzie Nowej Zelandii swojeszóste zwycięstwo w tym sezonie. Drugie miejsce ze stratą 56 sekund zajęlijadący takim samym samochodem Mikko Hirvonen i Jarmo Lehtinen.

 

Rajd Wielkiej Brytanii dla Groenholma

Zespół BP-Ford zakończył sezon Rajdowych Mistrzostw Świata FIA pierwszym od27 lat zwycięstwem w Rajdzie Wielkiej Brytanii. Marcus Groenholm i TimoRautiainen objęli pozycję lidera na pierwszym odcinku specjalnym w piątekrano i utrzymali ją aż do mety, odnosząc pewnie swoje siódme tegorocznezwycięstwo w ostatniej rundzie WRC na błotnistych drogach południowej Walii.

 

RSMP: Kolejne wsparcie dla Kuzaja

Do utworzonego na początku roku zespołu SkodaCastrol Rally Team z LeszkiemKuzajem na czele, wczoraj dołączył kolejny sponsor, marka BP.

 

Leszek Kuzaj nie wystartuje w Rajdzie Rzeszowskim

Załoga Skoda Castrol BP Rally Team w składzie Leszek Kuzaj i Jakub Gerber, zewzględu na wypadek, nie wystartują w zbliżającym się 19. RajdzieRzeszowskim.

 

Toruń przymierza się do przebudowy placu bp. J. Chrapka

Władze Torunia przymierzają się do przebudowy jednego znajniebezpieczniejszych skrzyżowań w mieście, czyli placu bp. J.Chrapka.  Radni miasta zadecydowali o zaciągnięciu 300 tys. złzobowiązania na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej. Na placu bp.J. Chrapka krzyżują się trzy drogi krajowe: nr 1,15 i 80.

 

Karty paliwowe - bezpieczeństwo, wygoda i oszczędność

Posiadając flotę kilkudziesięciu, kilkuset pojazdów trudno sobiewyobrazić ich obsługę bez kart paliwowych. Okazuje się jednak, żerównież posiadając zaledwie kilka aut w firmie warto pomyśleć okarcie paliwowej.

 

Ropa skończy się za ponad 50 lat

Międzynarodowy koncern BP twierdzi, że światowe zasoby ropy naftowejwyczerpią się za 53.3 lata. Czy jest to powód do zmartwień?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019