Wyszukiwałeś:

BRZ

. Znaleziono 145 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: BRZ

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 145 wszystkich):

Nowe informacje o Subaru BRZ

Coupe Subaru BRZ będzie miało najniżej położony środek ciężkościspośród aut jakie pojawią się w sprzedaży latem przyszłego roku.

 

Tak będzie wyglądał Subaru BRZ

Podczas salonu samochodowego w Los Angeles będziemy mogli zobaczyć Subaru BRZConcept w pełnej okazałości. Dziś natomiast prezentujemy pierwszą pełnąwizualizacje auta.

 

Subaru BRZ: ucywilizowany samuraj

Do Tokio na salon samochodowy Subaru przywiozło wersję produkcyjną modeluBRZ. Samochód jest bliźniaczym modelem Toyoty GT 86, która również debiutuje na tokijskich targach.

 

Subaru BRZ w wersji na tor

Podczas targów motoryzacyjnych w Tokio oprócz produkcyjnej wersjiSubaru BRZ japoński producent zaprezentował również wersjęprzeznaczoną do rywalizacji na torze. Oto Subaru BRZ GT300.

 

Znamy szczegóły wzmocnionego BRZ

Po tym jak podczas salonu samochodowego w Los Angeles zadebiutował jeden zdwóch bliźniaków, model Subaru BRZ to japoński producentpokazał koncepcyjną wersję BRZ STI. Poznaliśmy szczegóły dotyczącetego modelu.

 

Subaru BRZ STi w przyszłym roku

Kilkanaście dni temu informowaliśmy o tym, że Toyota wzmocnij model GT 86wyposażając go w układ hybrydowy KERS. Drugi z bliźniaków, Subaru BRZ również pojawi się w mocniejszej wersji. BRZ STi ma trafić doprodukcji w przyszłym roku.

 

Subaru BRZ wjeżdża do Polski

W końcu, można by rzecz. Polski importer aut marki Subaru właśnie ogłosiłcennik sportowego coupe BRZ. Tańszą wersję tego modelu dostaniemy zarównowartość 28,5 tys. euro, a pierwsze egzemplarze do klientówpowinny dotrzeć w kwietniu.

 

Subaru BRZ prawie jak STI

Fani najmocniejszych wersji modeli Subaru tylko w części będąusatysfakcjonowani. Specjalna wersja Subaru BRZ została przygotowana wprawdzieprzez dział STI, jednak obyło się bez ingerencji w moc jednostki napędowej.

 

Niebieska seria Subaru BRZ

BRZ będzie oferowany w limitowanej do 1 000 sztuk edycji Series.Blue.Samochód cechuje m.in. poprawiona aerodynamika.

 

Subaru BRZ z pakietem STI

Już niebawem w Stanach Zjednoczonych może się pojawić Subaru BRZ,które będzie przygotowane przez sportową sekcję STI.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019