Wyszukiwałeś:

BS4

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: BS4

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Brilliance - pierwsza chińska marka w Europie

Brilliance Jinbei Automobile jest pierwszą chińską marką samochodową,która zaprezentowała swoje modele podczas targów motoryzacyjnychw Genewie.

 

Brilliance w Czechach

Najprawdopodobniej już na początku przyszłego roku u naszych południowychsąsiadów będzie można nabyć samochody chińskiej marki Brilliance.

 

Co, za ile?

Salon samochodowy w Genewie jak każda tego typu impreza motoryzacyjna jestmiejscem wielu światowych premier nowych modeli koncepcyjnych ale przedewszystkim także aut, które jedną połową stoją na salonowychwybiegach, a drugą już w salonach sprzedaży. Przy okazji tegorocznej edycjiszwajcarskich targów podpytaliśmy kilku producentów jakwyceniają swoje najnowsze produkty.

 

Pininfarina po chińsku

Na rozpoczynającej się w najbliższą niedzielę wystawie samochodowej wPekinie zadebiutują trzy modele, które w ciągu kilku najbliższych latmają pojawić się w sprzedaży także i w Europie. Ich wspólnymmianownikiem jest to, że zostały zaprojektowane i stworzone przezPininfarinę.

 

Kolejne katastrofalne crash-testy chińskiego auta

Kolejny test zderzeniowy chińskiego modelu i kolejny katastrofalny niemalwynik. Tym razem ADAC przetestowało według nowych  kryteriówśredniej wielkości sedana Brilliance BS4. Końcowy rezultat - zero gwiazdek.

 

Brilliance: Z BS4 nie jest tak źle

Chiński koncern motoryzacyjny Brilliance broni się przeciwko bardzo słabymwynikom, jakie uzyskał model BS4 w testach zderzeniowych przeprowadzonych przezADAC.

 

Euro NCAP: Chińskie auta coraz bezpieczniejsze

Pamiętacie katastrofalne wręcz wyniki testów zderzeniowych takich autjak Landwind czy Brilliance, które przekreśliły właściwie ich szansewejścia na rynek europejski? Wydaje się, że mamy to już za sobą. Chińczycyna poważnie zaczęli podchodzić również i do kwestii bezpieczeństwa,czego najlepszym przykładem są ostatnie testy zderzeniowe Euro NCAP.

 

Euro NCAP: Pierwszy chiński model na piątkę

Choć podobno jedna jaskółka wiosny nie czyni, to jednakpięciogwiazdkowy wynik testów zderzeniowych Euro NCAP chińskiego autajest sporym wydarzeniem. Do tej pory znaliśmy bowiem te auta z katastrofalnychwręcz crash-testów, które skutecznie powstrzymywały ich dalsząekspansję na Starym Kontynencie.

 

Chiński model najbezpieczniejszym autem 2013 roku!

Tego jeszcze nie było! Qoros 3 jest pierwszym modelem chińskiej produkcji,który zdobył pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP. Tojednak nie wszystko. Spośród 32 przetestowanych modeli w minionychdwunastu miesiącach chiński kompakt okazał się najbezpieczniejszym modelem.Bezpieczniejszym od chociażby Mazdy 6, Lexusa IS czy Toyoty Auris.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019