Wyszukiwałeś:

BS6

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: BS6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

 

Brilliance BS6 - pierwszy Chińczyk w Europie

Już w grudniu rozpocznie się oficjalna sprzedaż pierwszego modelu pierwszejchińskiej marki na Starym Kontynencie. Brilliance BS6 być może w tym rokutrafi także i na nasz rynek.

 

Piękniej jest zginąć w skórze

Brilliance BS6 to chińska limuzyna zaliczana do klasy średniej. To takżepierwsze auto oficjalnie importowane z Chin na rynki europejskie. Czy pojazd ogabarytach zbliżonych do VW Passata i cenie VW Polo jest na tyle konkurencyjnąofertą, aby zagrozić w walce o klienta uznanym producentom aut?

 

Brilliance - pierwsza chińska marka w Europie

Brilliance Jinbei Automobile jest pierwszą chińską marką samochodową,która zaprezentowała swoje modele podczas targów motoryzacyjnychw Genewie.

 

Brilliance z ADAC

Chińska marka Brilliance w celu poprawienia bezpieczeństwa swoich modeli orazspełnienia w przyszłości europejskich norm będzie kooperować z niemieckimautomobilklubem ADAC. Chińczycy chcą w ten sposób zatrzeć fatalnewrażenia po przeprowadzonych w ubiegłym roku przez organizację Euro NCAPtestach zderzeniowych limuzyny BS6, która otrzymała kompromitującywynik jednej z pięciu możliwych gwiazdek.

 

Brilliance odda pieniądze

Problemów chińskiej marki Brilliance w Europie ciąg dalszy. Producentpoinformował, że zamierza wycofać się z rynku belgijskiego. Powodem tejdecyzji są fatalne wyniki crash-testów EuroNCAP modelu BS6, wktórych azjatycka limuzyna otrzymała zaledwie jedną z pięciumożliwych gwiazdek. Wszyscy klienci, którzy kupili w Belgii jeden zegzemplarzy BS6 otrzymają z powrotem swoje pieniądze, jeśli zdecydują sięna zwrot samochodów.

 

Brilliance ma się dobrze

Mimo fatalnych wyników testów zderzeniowych przeprowadzonych przezniemiecki automobilklub ADAC, Brilliance Auto z dużym optymizmem patrzy wprzyszłość. Do 2010 roku przychody ze sprzedaży aut tej chińskiej markimają zostać podwojone.

 

Bezpieczniejszy Brilliance

Chiński producent Brilliance zareagował dość szybko na katastrofalne wynikitestów zderzeniowych modelu BS6. Na wystawie we Frankfurciezaprezentowany został ten model po modernizacji.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019