Wyszukiwałeś:

BT X

50 X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: BT 50

Spróbuj też wyszukać: Mazda bt 50

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Wszystko o samochodach Mazda B-seria

Mazda BT-50 to kolejny przedstawiciel serii B, czyli dużych pickupów japońskiej marki, których sprzedaż od momentu debiutu rynkowego przekroczyła już 3 mln egzemplarzy. Mazda BT-50 światową premierę miała na targach w Bangkoku w 2006 roku, zaś na europejski rynek trafiła po wystawie w Paryżu jesi...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Mazda BT-50

Pickupy Mazdy serii B cieszą się na całym świecie dużą popularnością.Łącznie sprzedanych zostało już ponad 3 mln egzemplarzy, w tym ok. 110 tys.w Europie. Następcą tej serii jest wprowadzana właśnie do sprzedaży naStarym Kontynencie Mazda BT-50.

 

Obiecujący debiut Mazdy

Po kilku latach nieobecności na polski rynek powróciła Mazda.Oficjalnie, bo przez cały czas istniała sieć sprzedaży, gdzie można byłonabyć auta tej japońskiej marki. Pierwsza "oficjalna" obecność wrankingach Top Ten mojeauto.pl wypadła nieźle, choć z pewnością oczekiwaniasą jeszcze większe.

 

Mazda BT-50 po liftingu

Są pickupy, których przeznaczeniem jest głównie ciężka praca,są i takie, które przede wszystkim mają ładnie wyglądać i wktórych można się pokazać. Mazdę BT-50 z pewnością można zaliczyćdo tej pierwszej grupy, choć po liftingu także stała się nieco bardziejatrakcyjna.

 
 

Uniwersalny pickup Mazdy

 

Bulwarowo-Terenowa Mazda BT-50

 

Mazda BT-50

 

Pickup Mazdy po facelifcie - Mazda BT-50

 

Pickup o sportowych genach

Choć wszyscy w Europie, z tych interesujących się motoryzacją, oczekująjuż z niecierpliwością rozpoczęcia wystawy w Paryżu, to my na chwilęzaglądamy na drugą półkulę. Również na wystawie samochodowej,tyle że w Australii, zadebiutuje wkrótce nowy pickup - Mazda BT-50.

 
 

Siostra nowego Rangera odkryta

Pisaliśmy niedawno o premierze nowego Forda Rangera na Salonie Samochodowym wSydney. Pokazano tam także bliźniacze auto - Mazdę BT-50.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "BT 50".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019