Wyszukiwałeś:

Baja X

Poland X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Baja Poland

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Baja Poland wystartował

Dziś o 17.30, honorowym startem spod Urzędu Miasta Szczecina, rozpoczęłasię kolejna edycja rajdu Baja Poland. Przez dwa kolejne dni najlepsi w Polsce,i nie tylko, kierowcy samochodów terenowych będą się ścigać pobezdrożach Pomorza Zachodniego. Największymi gwiazdami i jednocześniefaworytami do końcowego zwycięstwa są bez wątpienia Krzysztof Hołowczyc iStephen Peterhansel, choć bez wątpienia wielu kibiców będzie ściskaćkciuki za jedyną Polkę w tym gronie, czyli Klaudię Podkalicką.

 

Baja Poland: Zacięta walka dwóch mistrzów

Bardzo ładna pogoda powitała zawodników podczas drugiego dnia rajduBaja Poland 2011. Trudne technicznie, ale urocze trasy w okolicach DrawskaPomorskiego są areną niezwykle zaciętej walki pomiędzy KrzysztofemHołowczycem a Stephanem Peterhanselem.

 

Baja Poland: Hołowczyc jednak przed Peterhanselem

Niedzielne zmagania rajdu Baja Poland 2011, mimo przeprowadzki na tereny gminyDobra, były równie interesujące jak te na poligonie drawskim.Krzysztofowi Hołowczycowi udało się nie tylko odrobić nieznaczną stratę doPeterhansela, ale zdołał uzyskać nawet nad nim ponad 7-minutową przewagę namecie rajdu.

 

Rajd Baja Poland 2011

 

Szczecin oraz jego okolice, a także poligon Drawsko były areną tegorocznej edycji rajdu Baja Poland. O zwycięstwo do końca rywalizowali Krzysztof Hołowczyc i Stephen Peterhansel.

 

Adam Małysz na Baja Poland

Dziś startuje rajd terenowy Baja Poland, który będzie rozgrywany jako jedna z eliminacji FIA CEZ Cross-Country Trophy. Jednym z zawodników, którzy staną do walki w terenie będzie Adam Małysz startujący zpilotem Rawałem Martonem.

 

Baja Poland: Wielke ściganie na Pomorzu

Dziś o 16.30 ze Szczecina wystartuje Rajd Baja Poland. Trasa rajdu ma długośc 498 km, w tym jest 5 odcinków specjalnych. Tegoroczna edycja rajdu jest wyjątkowa i oczy całego świata rajdów cross country będązwrócone w stronę Polski.

 

Krzysztof Hołowczyc wygrywa na polskiej ziemi

Krzysztof Hołowczyc nie miał sobie równych podczas weekendu na trasach Rajdu Baja Poland i zwyciężył w tegorocznej edycji, która byłarównież jedną z eliminacji Pucharu Świata FIA Cross Country.Wśród uczestników pojawiły się takie znane postacie, jak aktorPiotr Zelt czy muzyk Michał Wiśniewski.

 
 

Adam Małysz gotowy na Dakar!

„Raczej, to że myślisz pozytywnie ma dużo lepszy wpływ na Ciebie,niż to, jeśli myślisz o czymś czego masz nie zrobić albo co źlezrobiłeś", powiedział Adam Małysz po konferencji prasowej."Orzeł z Wisły" jest głodny ścigania i będzie chciał poprawić swój wynik z 2013 roku.

 

"Hołek" zwycięża po raz czwarty!

Za nami prestiżowy rajd Baja Poland. W tym roku bezkonkurencyjny okazał sięKrzysztof Hołowczyc z pilotem Xavierem Panseri. Podium uzupełnił"skoczek" i "uczeń mistrza".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Baja Poland".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019