Wyszukiwałeś:

Bandag

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bandag

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Bandag: nowe bieżniki od Bridgestone

Bridgestone zaprezentował trzy nowe bieżniki Bandag, które odpowiadająoponom Bridgestone on/off-road klasy premium. Nowe wzory bieżnikówBandag dostępne są w wersji na oś napędową, na osie przyczep i naczep orazw wersji uniwersalnej. Dzięki nowym bieżnikom, floty intensywnieeksploatujące opony mają szansę na zmniejszenie kosztów ogumienia wfirmie.

 

Bieżnikowanie nie musi być złe

Kiedyś cieszyły się bardzo dużym wzięciem, później jednak popadływ niełaskę kierowców. Opony bieżnikowane wciąż są powodemdylematów, ale dzięki najnowszej technologii obalają wiele mitówo wadach tego typu ogumienia

 

Bieżnikowana Bridgestone Ecopia

Bridgestone zaprezentował swoje pierwsze opony bieżnikowane M749 Ecopia dlasamochodów ciężarowych. Wzór bieżnika zaprojektowano z myśląo eksploatacji autostradowej. Opony Ecopia dostępne są od stycznia 2011 roku weuropejskiej sieci dealerskiej Bandag.

 

Nowa filozofia i logo Bridgestone

Korporacja Bridgestone zaprezentowała nowy logotyp oraz hasło korporacyjne,które wpisują się w odświeżoną filozofię firmy – „TheBridgestone Essence”. Rebranding marki z okazji przypadającej w tym roku80. rocznicy założenia Bridgestone Group stanowi element szerszej strategiimającej na celu wzmocnienie globalnego wizerunku firmy.

 

Get United – Bridgestone dla Japonii

Kampania zorganizowana przez Bridgestone Europe nabiera ducha i siły.Pracownicy Bridgestone Europe łączą się w programie GET UNITED mającym nacelu wspomóc Japoński apel o udzielenie pomocy humanitarnej w związku ztragicznym trzęsieniem ziemi.

 

Deklaracja środowiskowa Bridgestone

Firma Bridgestone ogłosiła „Deklarację środowiskową”,której założeniem jest maksymalna dbałość o środowisko naturalne.Japoński koncern opracował dokument dla zakładów Bridgestone na całymświecie.

 

Bridgestone w Polsce od 13 lat

Aktywność Bridgestone w Polsce sięga 1998 r., kiedy to powstała w Warszawiepierwsza spółka handlowa Bridgestone Sales Polska Sp. z o.o..Bridgestone w Polsce to nie tylko handel, ale również produkcja.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019