Wyszukiwałeś:

Bang X

and X

Olufsen X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bang and Olufsen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Bang and Olufsen najlepszy!

Duńska firma zajmująca się produkcją systemów audio najwyższej jakościotrzymała niedawno nagrodę w konkursie na najlepszy zestaw dla samochodowegoaudiofila. Pakiet montowany w Audi A8 okazał się być najlepszym, wybranymprzez magazyn Ward`s AutoWorld.

 

Blaupunkt z USB

Współczesne technologie pozwalają na korzystanie z danych komputerowych wsposób praktycznie nieograniczony. Dzięki nowym rozwiązaniom można w każdejchwili mieć dostęp np. do ważnych danych, bądź też ulubionych plików MP3w samochodowym radioodtwarzaczu.

 

Kino domowe w Land Roverze

Najnowsza odsłona modelu Land Rover Freelander 2 zostanie po raz pierwszywyposażona w system Dolby Pro Logic II, pozwalający na odtwarzanie dźwięku wformacie 7.1. Technologia dostępna na co dzień w zestawach kina domowegopozwoli teraz na doskonałą jakość dźwięku w samochodzie.

 

Kino domowe w Land Roverze

Najnowsza odsłona modelu Land Rover Freelander 2 zostanie wyposażona w systemDolby Pro Logic II, pozwalający na odtwarzanie dźwięku w formacie 7.1.Technologia dostępna na co dzień w zestawach kina domowego pozwoli teraz nadoskonałą jakość dźwięku w samochodzie.

 

Audi i syntetyczne paliwo w Davos

Na Światowym Forum Gospodarczym w Davos miejsce miała nietypowa premiera. Audiprzygotowało specjalną flotę, którymi poruszać się będą goście. Składasię ona w części z modeli A8 napędzanych ekologicznym paliwem SynFuel.

 

B&O w Astonie

Nowy, czterodrzwiowy Aston Martin sam w sobie nie będzie jedyną nowością,jaką brytyjski producent przygotowuje na przyszły rok. Prawdopodobnie po razpierwszy w aucie tej marki pojawi się jeden z najlepszych zestawów caraudio jakie kiedykolwiek stworzono.

 

Bang & Olufsen z AMG

Duński producent zestawów audio-video z najwyższej półkizamierza rozpocząć współpracę z domową stajnią tuningowąMercedesa, firmą AMG. Będzie to już drugi niemiecki producent, zktórym związała się firma Bang & Olufsen.

 

Nowe audio w Astonie

Kilka miesięcy temu producent luksusowych i sportowych samochodów markiAston Martin oraz duński specjalista z branży HI-FI, firma Bang & Olufsenpodpisali wstępne porozumienie o współpracy. Ich efekty pracy będziemożna podziwiać w nowym modelu DBS.

 

Nowy Bang & Olufsen w DB9

Aston Martin po raz kolejny zaprosił swojego odpowiednika w świecie audio dostworzenia wyjątkowego systemu dźwiękowego do modelu DB9. Poza niezwykłymwyglądem system BeoSound DB9 będzie oferować najwyższą jakość dźwięku.

 

62 głośniki w Audi Q7

Audi już od paru dobrych lat z sukcesami współpracuje ze specjalistamiod dźwięku z Bang and Olufsen. Tym razem do współpracy zaproszonoInstytut Fraunhofera, który pomógł zaprojektować system audio wAudi Q7 składający się z 62 głośników.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Bang and Olufsen".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021