Wyszukiwałeś:

Barack X

Obama X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Barack Obama

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wątek na forum: Cadillac CTS Sport Wagon

Cars are beautifull!!! ~Barack Obama

 

GM, Ford i Chrysler u progu bankructwa

Trzy amerykańskie koncerny samochodowe: General Motors, Ford i Chryslernalegają na dalsze pożyczki z budżetu federalnego, twierdząc, że stoją uprogu bankructwa. Demokraci i prezydent-elekt Barack Obama popierają tegorodzaju pomoc, ale wywołuje ona sprzeciw kręgów konserwatywnych,obawiających się dalszego przejmowania przez państwo odpowiedzialności zastraty sektora prywatnego.

 

Zamiast domów wybudują drogi

Kryzys finansowy nie musi oznaczać tylko negatywnych wpływów nagospodarkę. Spadł popyt na mieszkania, dlatego firmy budowlane mają corazmniej pracy, jednak rząd planuje zaangażować je w budowę dróg. Ma topozwolić na znaczne przyspieszenie realizacji wielu inwestycji.

 

Pierwsza limuzyna Stanów Zjednoczonych

Wraz z nowym prezydentem w Białym Domu pojawi się nowy samochód. Wprzyszłym tygodniu, kiedy Barack Obama zostanie zaprzysiężony na prezydentaprzyjedzie on nową limuzyną marki Cadillac DTS przygotowaną przez koncernGeneral Motors.

 

Obama chce oszczędniejszych aut

Prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama, ogłosił wczoraj planwprowadzenia nowych norm ekologicznych, które mają zacząćobowiązywać od 2016 roku. Jedno jest pewne, oznacza to koniec dlapaliwożernych amerykańskich krążowników szos.

 

Obama nie chce hybrydy

Auto hybrydowe, jako główna limuzyna głowy państwa, zupełnie niewchodzi w grę dla prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baracka Obamy.Według stacji CBS Cadillac DTS jeszcze przez długi czas napędzany będziekonwencjonalnym silnikiem benzynowym.

 

Obama jeździł Voltem

Podczas wizyty w zakładzie akumulatorowym Compact Power w Holland w stanieMichigan prezydent Barack Obama po raz pierwszy miał okazję usiąść zakierownicą Chevroleta Volta – samochodu elektrycznego o rozszerzonymzasięgu.

 

Prezydent też człowiek

Boris Johnson, burmistrz Londynu, który sławny jest ze swojej chęciwyplenienia z miasta jak największej ilości wszystkiego, co emitujejakiekolwiek ilości CO2 do atmosfery, wpadł właśnie na bardzo ciekawypomysł.

 

Poznaj "Bestię" Barracka Obamy!

Ten samochód waży ponad 7 ton, spala hektolitry paliwa i na dodatek niktnie czepia się, że silnik V8 o pojemności 6,5 litra nie spełniawyśrubowanych norm Euro VI. Oto "Bestia", czyli pojazd, którymna co dzień porusza się Barrack Obama.

 

Cadillac One - "Bestia" w Warszawie

W stolicy trwa szczyt NATO, a jednym z gości jest amerykański prezydent. Wczasie tych kilku dni po warszawskich drogach przemieszcza się motoryzacyjna"gwiazda". Jest to Cadillac One, zwany popularnie "Bestią",który wozi Baracka Obamę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Barack Obama".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019