Wyszukiwałeś:

Bauma

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bauma

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Światowa premiera budowlanego Volvo FMX

Volvo Trucks zaprezentuje na wystawie BAUMA ważną dla firmy nowość –samochód ciężarowy Volvo FMX. Pojazd ten zaprojektowano specjalnie zprzeznaczeniem dla ciężkiego transportu terenowego/drogowego w sektorzebudowlanym.

 

Największa opona świata

Michelin podczas targów Bauma prezentuje jedną z największych atrakcjitargów (dosłownie i w przenośni) – największą oponę naświecie MICHELIN XDR 59/80 R 63. Ta 63-calowa opona ma ponad 4 metrywysokości, 1,5 m. szerokości, waży 5,3 tony i może przyjąć obciążenieaż 100 ton.

 

Duże zainteresowanie nowym Volvo FMX

Nowe Volvo FMX właśnie zostało zaprezentowane po raz pierwszy. Jego światowapremiera odbyła się jednocześnie na wystawach w Monachium i w Moskwie.Pierwsze reakcje są bardzo pozytywne, a zainteresowanie tym nowym, jeszczebardziej wytrzymałym pojazdem budowlanym jest duże.

 

Zielone technologie Volvo na wystawie IAA

Volvo Trucks pojawi się na wystawie IAA w Hanowerze z prezentacją systemutransportowego jutra. Na odbywającej się w dniach 23-30 września br. wystawieVolvo chce udowodnić, że transport w przyszłości może być przyjazny dlaśrodowiska i tani - to koncepcja zrównoważonego transportu wg Volvo.IAA będzie również miejscem prezentacji nowego pojazdu budowlanegoVolvo FMX.

 

Rekord jak beton - nie do pobicia

Do „Księgi Rekordów Guinnessa” trafiła najwyższa naświecie pompa do betonu. Rozłożona mierzy 101 metrów wysokości, azamontowano ją na 7-osiowym podwoziu Scania V8. Pompę skonstruował chińskiproducent maszyn budowlanych Zoomlion. Spośród siedmiu segmentówramienia podającego beton, cztery ostatnie są wykonane z włóknawęglowego.

 

Mercedes-Benz Arocs - nowa siła w budownictwie

Mercedes-Benz Trucks na pełnych obrotach kontynuuje odświeżanie swojej gamymodelowej. Do nowego, dalekobieżnego Actrosa i wyspecjalizowanego w transporciedystrybucyjnym Antosa dołącza ekspert w zakresie robót budowlanych.Począwszy od 2013 roku, wszystkie ciężarówki oraz ciągniki siodłoweprzeznaczone do zastosowań budowlanych na asfalcie i w terenie będą znane podnazwą Arocs.

 

Mercedes pokazał swoją najnowszą ciężarówkę

Atego jest najmłodszą ciężarówką z gamy Mercedesa, któraspełnia wyśrubowaną normę Euro VI. Nowy model walczyć będzie w segmencie dystrybucyjnym pojazdów o dopuszczalnej masie od 6.5 do 16 ton.

 

Scania na targach Bauma

Scania zaprezentuje na zbliżających się targach Bauma 2013 szeroką ofertęproduktów, a także usług powstałych w oparciu o najnowocześniejszerozwiązania techniczne.

 

Budowlane Volvo FMX

Na wystawie Bauma w Monachium Volvo Trucks zaprezentowało nowe Volvo FMX. Tennowy budowlany samochód ciężarowy jest wypełniony innowacjami,zapewniającymi korzyści zarówno przewoźnikom, jak i kierowcom.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019