Wyszukiwałeś:

Beat

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Beat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Wątek na forum: Beat, Groove, Trax

Zewnętrznie bardzo interesujące ! Jednak dlaczego wnęki reflektorów są "czarne" - o wiele ładniej prezentuje się każde auto jeśli jego reflektory "świecą" chromem. Przy okazji zwiększa się kontrast, nawet do jaśniejszych lakierów nadwozia, co niewątpliwie zw...

 

Wątek na forum: Malutki Spark na nowo

szkoda, że "spece" decydujący o wdrożeniu tego auta do produkcji nie wzięli pod uwagę tego iż głosujący na Beat-a w internecie to ludzie bardzo młodzi lub młodzi, którzy jeszcze nie mają kasy na własne auto, a tylko dużo czasu na oglądanie witryn w internecie.. Dlatego sukces jego jest ...

 

Beat, Groove, Trax

Kilka dni temu informowaliśmy o planach Chevroleta przewidujących produkcjętrzech nowych modeli z segmentu aut mini. Teraz amerykańska marka będącaczęścią koncernu General Motors przedstawia pierwsze informacje i zdjęciakażdego z trzech maluchów: Beat, Groove i Trax.

 

Chevrolet w Kazachstanie

Samochody marki Chevrolet będą montowane przez partnera koncernu, firmę AziaAvto, a następnie sprzedawane w Kazachstanie. Trzy modele (Captiva, Epica,Lacetti) zostały właśnie zaprezentowane w stolicy tego kraju, Astanie.

 

Chevrolet Beat do produkcji

Pamiętacie trzy małe modele koncepcyjne Chevroleta - Beat, Groove i Trax?Władze amerykańskiej marki zdecydowały, opierając się po części nawynikach przeprowadzonej ankiety, iż to Beat zostanie skierowany do produkcji.

 

Nowy Beat Chevroleta

Zagraniczni fotoreporterzy przyłapali niedawno najnowsze, długo wyczekiwanejuż dziecko Chevroleta. Zakamuflowany prototyp można było po raz pierwszyzobaczyć ze wszystkich stron.

 

Malutki Spark na nowo

Segment A, czyli najmniejszych samochodów, powoli staje się jednym znajbardziej konkurencyjnych na Starym Kontynencie. Niebawem do rywalizacjiprzystąpi nowy Chevrolet Spark. Premiera już w marcu na wystawie w Genewie.

 

Aveo na Nurburgringu

Czasami zdarzają się rzeczy niemożliwe. Na pewno można do nich zaliczyćpojawienie się zamaskowanego Chevroleta Aveo na torze Nurburgring.

 

Iskierka nadziei + [VIDEO]

Koncern General Motors mimo nienajlepszej kondycji próbuje wdrażać nowepomysły i szukać dla siebie miejsca tam gdzie sprzedaje się najwięcej aut,czyli w najmniejszych segmentach. Chevrolet Spark (z ang. iskra) jest naturalnymnastępcą Matiza i nadzieją na rozpalenie zainteresowania.

 

Clarion CZ100E: prosta elegancja

Udoskonalony design, dobre parametry techniczne, atrakcyjna cena – tonajważniejsze cechy nowego radioodtwarzacza Clarion CZ100E.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019