Wyszukiwałeś:

Beetle X

Convertible X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Beetle Convertible

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Karmann już w Polsce

Niemiecka spółka Wilhelm Karmann GmbH zakupiła działkę o powierzchni 7hapod budowę swojej nowej fabryki w Żarach. Do nowej fabryki przeniesionazostanie z Niemiec produkcja dachów do kabrioletów. Nakłady inwestycyjnewyniosą 10 mln euro. Początkowo zakład zatrudni 100 osób.

 

Najlepszy silnik 2012 to...

...to nowa wciąż jednostka napędowa, która została skonstruowanaprzez jednego z największych graczy na rynku. Jeszce chwilę potrzymam Was wniepewności. Oto zwycięzcy plebiscytu International Engine of the Year. Otozwycięzcy plebiscytu International Engine of the Year 2012.

 
 

Czapki z głów! - nowości cabrio 2013

Już długo entuzjaści jazdy z wiatrem we włosach, nie mieli tak długiegookresu wyczekiwania na upragnioną, słoneczną pogodę. Ale wiosna, choćjeszcze nieśmiałym tempem, nadchodzi. Sprawdzamy jakie nowościkabrioletów przygotowali na ten sezon producenci.

 

Specjalny Beetle Cabrio od Karmann

Podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnych w Lipsku Volkswagenzaprezentował model, który jest owocem współpracy z legendarnąfirmą Karmann. 

 

Volkswagen Beetle Denim - dla fanówdżinsów

To co modne zmienia się kilka razy w roku, a jeansy wciąż są na topie. W latach 70-tych poprzedniego wieku Volkswagen przedstawił Beetla Jeans i terazNiemcy pokazują jego współczesną wersję - Beetle Denim.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Beetle Convertible".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019