Wyszukiwałeś:

Beetle

. Znaleziono 137 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Beetle

Spróbuj też wyszukać: new beetle new volksvagen beetle

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 137 wszystkich):

Wątek na forum: Z New Beetle na biwak

Po prostu New Beetle 4X4 w pakiecie Edag. ~CYTRYNIARZ

 

Nowy Beetle już za dwa lata

Od dłuższego czasu kontynuacja reinkarnacji kultowego modelu Volkswagenastała pod wielkim znakiem zapytania. Jednak wszystkie doniesienia mówiąo tym, że już niebawem na drogach zobaczymy kolejną odsłonę VolkswagenaBeetle.

 

ABT przedstawia VW Beetle'a

Niemiecka firma tuningowa, która w większości przypadkówmodyfikuje auta pochodzące od koncernu Volkswagena zaprezentowała nowy model. Najczęściej modyfikowane auta to Audi i VW. Najnowszym dzieckiem ABT jestBeetle

 

Volkswagen Beetle: Legenda po poprawce

Powrót do przeszłości, czyli do legendarnych modeli, to droga, jakąobiera wielu producentów. Nie zawsze udana, ot jak w przypadkuVolkswagena Beetle'a. Jednak Niemcy to cholernie uparty naród, niepoddający się tak łatwo. Druga generacja współczesnego Garbusapokazuje, że było warto. A z 200-konnym silnikiem pod maską nowy Beetle matakże inne zalety.

 

Volkswagen Beetle: Uciekinier z ula

Niektórzy z Was mogą tego nie wiedzieć, ale dziś wystartowały targi motoryzacyjne w Chicago. Impreza niewielkiej rangi, ale na niej pojawiają sięrównież ciekawe samochody. Jednym z nich jest Volkswagen Beetle GSR.

 

Volkswagen Beetle 2.0 TDI DSG: Retro po niemiecku

Adolf H. nie pozostawił po sobie dobrych wspomnień. No może z wyjątkiemmałego, garbatego samochodu, który na przestrzeni kilku dekadparadoksalnie stał się ikoną popkultury. W teście trzecia generacja tegomodelu - Volkswagen Beetle, modelu do którego metka "samochóddla ludu" zupełnie nie pasuje.

 

Terenowy Beetle Dune debiutuje w Detroit

Volkswagen do stolicy amerykańskiego przemysłu motoryzacyjnegoprzywiózł specjalną wersję Beetle’a. Koncepcyjny Dune touterenowiony żuczek.

 

Potworny Volkswagen Beetle gotowy do szarży

Volkswagen w najbliższy weekend zespół Volkswagen Andretti Rallycrosssprawdzi w boju 544-konnego Beetle'a GRC. Zanim to nastąpi zobaczcie jak auto sprawdziło się na testach.

 

Volkswagen Beetle: Retro-nowoczesność

Mimo kolejnych zmian dokonywanych przez Volkswagena, model ten jestrozpoznawalny już od pierwszych chwil, gdy na niego spojrzymy. I bardzo dobrze.Trzecia generacja Beetle'a, nawet po przebytym faceliftingu, wciąż jest dośćwierną kopią swego pierwowzoru, czyli Garbusa.

 

Volkswagen Beetle Denim - dla fanówdżinsów

To co modne zmienia się kilka razy w roku, a jeansy wciąż są na topie. W latach 70-tych poprzedniego wieku Volkswagen przedstawił Beetla Jeans i terazNiemcy pokazują jego współczesną wersję - Beetle Denim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021