Wyszukiwałeś:

Bentley X

Hybrid X

Concept X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bentley Hybrid Concept

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkonieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyi zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wtym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nakrótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byprzekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować sięnajważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 

Targi w Detroit: Premiery na amerykańskiej ziemi

Kalendarz imprez motoryzacyjnych rozpoczyna się od targów w Detroit. Na amerykańskiej ziemi debiutuje wiele aut również tych, które w późniejszym czasie pojawią się na globalnym rynku. Oto najciekawsze premiery targów w Detroit

 

Hybryda plug-in od Bentley'a

Dziś brytyjski Bentley zaprezentował światu koncepcyjny model hybrydowy. Topierwszy tego typu samochód w gamie Bentley'a. Auto swój debiutbędzie miało na targach w Pekinie.

 
 

Nowy SUV Bentleya na video

Brytyjska marka udostępniła krótki film promocyjny, na którymwidać pierwsze rysy nowego modelu klasy sportowo-rekreacyjnej. Debiut SUVa zlogo Bentleya przewidziano na 2016 rok.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Bentley Hybrid Concept".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019