Wyszukiwałeś:

Bernie X

Ecclestone X

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bernie Ecclestone

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Ecclestone: "Nie pozwolę zniszczyć Ferrari"

Na przepychanki pomiędzy Ferrari i Maxem Mosley'em zareagował BernieEcclestone, który wziął w obronę włoski zespół izaproponował kompromisowe rozwiązanie.

 

Ecclestone: Chodzi o władzę, a nie o przepisy

Bernie Ecclestone twierdzi, że Flavio Briatore chce mieć władzę, a szefFerrari załatwia prywatne porachunki. To jego ocena konfliktu w Formule 1.

 

Ecclestone: Porozumienie do środy

Bernie Ecclestone ma już dość konfliktu w Formule 1 i chce rozwiązaćproblem do środy. Szef Formula One Managment liczy, że szybko uda mu sięsfinalizować nowe porozumienie Concorde.

 

Bernie i jego świąteczne życzenia

Dostaliście życzenia świąteczne od swojego szefa? Pewnie było w nichtrochę o zdrowiu, szczęściu, pomyślności i o tym, że będzie lepiej.Zobaczcie w jaki sposób Bernie Ecclestone, ekscentryczny szef Formuły 1,składa życzenia świąteczno-noworoczne śmietance towarzyskiej w tejnajbardziej prestiżowej dyscyplinie motosportu.

 

F1: Ecclestone polecił młodego Schumachera

"Nie wierzę w start zespołów USF1 i Campos" - powiedział wjednym z wywiadów Bernie Ecclestone. Brytyjczyk zasugerowałjednocześnie, że stara się o miejsce w stawce dla zespołu Stefan GP inajchętniej widziałby w nim także Ralfa Schumachera.

 

Ecclestone: USF1 i Campos nie pojawią się w Bahrajnie

Zgodnie z umową Concorde, zespoły mogą opuścić trzy pierwsze wyścigi -zdradził na łamach The Daily Telegraph Bernie Ecclestone. Szef F1 nie wierzyjednak, że ta dodatkowa ilość czasu wystarczy na pojawienie się w stawcezespołów USF1 i Campos Meta.

 

F1: Ecclestone przeciwny zmianom

Po Grand Prix Bahrajnu wśród szefów zespołów ikierowców pojawiło się wiele komentarzy, że zakaz tankowania w czasiewyścigu wpłynął negatywnie na ich widowiskowość. Bernie Ecclestone niesądzi jednak, by regulamin w trakcie tego sezonu uległ większym zmianom.

 

F1: Ecclestone odwiedza Indie

Organizatorzy Grand Prix Korei Południowej rzutem na taśmę ukończyli torYeongam przed niedzielnym wyścigiem. Tym razem się udało, jednaknajwidoczniej Bernie Ecclestone chce uniknąć podobnej sytuacji w przyszłościi postanowił osobiście doglądnąć postęp prac przy budowie toru w Indiach,które gościć będą kierowców Formuły 1 w przyszłym roku.

 

Kolejny prztyczek Ecclestone'a

Wyjątkowo długo ekscentryczny szef Formuły 1, Bernie Ecclestone, niezabierał głosu w ważnych sprawach związanych z Formułą 1. Brytyjczyk niedaje jednak o sobie zapomnieć. Ostatnio wyraził się krytycznie o FOTA, czyliorganizacji której członkami są szefowie zespołów Formuły 1.

 

Ecclestone: "GP USA wypadnie z kalendarza"

Bernie Ecclestone jest skłonny wyłączyć Grand Prix StanówZjednoczonych z kalendarza na sezon 2012. Powodem są wewnętrzne spory międzyspółkami zarządzającymi budową toru i organizującymi wyścig.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Bernie Ecclestone".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019