Wyszukiwałeś:

Bertone

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bertone

Spróbuj też wyszukać: astra bertone bertone opel IRMSCHER 2 0 150km

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

Niszowa Lancia od Bertone

Borykająca się z kłopotami finansowymi firma Bertone zamierza zabezpieczyćswoją przyszłość poprzez inwestycję ponad 150 milionów euro w budowękabrioletu dla marki Lancia.

 

Bertone prezentuje możliwości

Gdyby bohater Gwiezdnych Wojen, Darth Vader posiadał samochód, to napewno jeździłby Bertone Mantide. Włoska firma zajmująca się samochodowymdesignem zaprezentowała podczas targów w Szanghaju koncept, dziękiktóremu przypomina światu o swoich możliwościach.

 

Piękny projekt koncepcyjnego Jaga

Jaguar i Bertone połączyły siły i z okazji 99 lecia istnienia tego drugiego,stworzyły koncept o nazwie B99.

 

Rarytasy od Bertone na aukcji

Studio stylistyczne Bertone to kawał pięknej, motoryzacyjnej historii.Niestety ostatnio z firmą nie działo się najlepiej, a to wszystko przez corazmniejszą ilość zleceń. Na nadchodzącej aukcji samochodów luksusowychRM pojawią się niezłe rarytasy.

 

Bertone się wyprzedaje

Bertone, jeden z najbardziej utytułowanych i znanych domów projektowych,stoi na skraju bankructwa. Aby uniknąć niewypłacalności, postanowiłzacząć się wyprzedawać.

 

Koncepcyjny model Bertone znalazł nabywcę

Jak zdradził Prezes Zarządu Bertone, Marco Filippa włoska firma projektowarozmawia z potencjalnym klientem, który jest zainteresowany kupnemostatniego koncepcyjnego modelu włoskiego biura projektowego.

 

Bertone blisko bankructwa

Wydawać by się mogło, że to sen i sami nie dowierzamy najnowszymdoniesieniom z Włoch. Okazuje się, że legendarna marka Bertoneniebezpiecznie zbliżyła się ku upadkowi.

 

Bertone bliskie bankructwa

Włoskie legendarne biuro projektowe, Bertone ogłosiło, że właśnie weszłow proces upadłościowy. Firma jest także w trakcie poszukiwania kupca.

 

Bertone jednak upadnie?

Na początku tego roku pojawiły się informacje, że firma Bertoneprawdopodobnie będzie zmuszona ogłosić upadłość.

 

Powstało tylko 5 sztuk takiego Volvo

Podczas tegorocznej edycji targów Techno Classica, którezaczynają się 15 kwietnia, Volvo zaprezentuje swoje historyczne modele, jakiepowstały przy współpracy z firmą Bertone. W tym prawdziwy biały krukwśród modeli Volvo - kabriolet 262C "Solaire" z 1981 r.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019