Wyszukiwałeś:

Beskidzka X

Droga X

Integracyjna X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Beskidzka Droga Integracyjna

Spróbuj też wyszukać: beskidzka droga integracyjna odcinek Kalwaria Zebrzydowska -Głogoczów

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Wątek na forum: Beskidzka Droga Integracyjna

czyli wychodzi, że 1km polskiej obwodnicy kosztuje 20mln złotych, czy to normalne, sądze też że droga zacznie się sypać po 3-5 latach ~ww

 

Beskidzka Droga Integracyjna

Beskidzka Droga Integracyjna to przede wszystkim obwodnice KalwariiZebrzydowskiej i Andrychowa.

 

Obwodnica dla Małogoszcza

Lokalizacja drugiego 3,5 km odcinka obwodnicy Małogoszcza zatwierdzona.Lokalizację pozytywnie zaopiniował w lutym Zarząd WojewództwaŚwietokrzyskiego.

 

Zaprojektują obwodnicę Chrzanowa

Podpisano umowę na wykonanie projektu obwodnicy Chrzanowa (woj. małopolskie).Obwodnica Chrzanowa będzie jednojezdniową drogą o długości ok. 4,0 km. Jejbudowa ma ruszyć wiosną 2010 roku i zakończyć się w połowie 2011 roku.Szacowny koszt realizacji inwestycji to 80,0 mln zł.

 

Powstanie Beskidzka Droga Integracyjna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad postanowiła włączyć doswoich planów inwestycyjnych Beskidzką Drogę Integracyjną. Z takimipostulatami występowały lokalne władze w imieniu społecznościmieszkających przy istniejącej drodze krajowej nr 52.

 

Beskidzka Droga...Integracyjna?

Przedstawiciele GDDKiA zaprezentowali harmonogram prac nad Beskidzką DrogąIntegracyjną (BDI) i zaproponowali samorządowcom spisanie porozumieńdotyczących współpracy w realizacji przedsięwzięcia.

 

Kto zaprojektuje BDI?

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradzdecydował się na ogłoszenie przetargu, w którym zostanie wyłonionywykonawca dokumentacji projektowej na budowę Beskidzkiej Drogi Integracyjnej.Zgodnie z harmonogramem projekt ma powstać do końca 2009 roku.

 

Samorządowcy rozmawiali o BDI

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował ospotkaniu jakie miało miejsce 4 lutego bieżącego roku. Samorządowcyrozmawiali na temat Beskidzkiej Drogi Integracyjnej, która obecnieznajduje się na etapie projektowania.

 

Inwestycje w Małopolsce na najbliższe 20 lat

Lepsze połączenie Małopolski z województwami sąsiadującymi, wszczególności ze Śląskiem, rozwój lotniska w Balicach, a takżestworzenie szybkich połączeń kolejowych to kluczowe założenia nowejStrategii  Rozwoju Transportu Województwa Małopolskiego na lata2010 – 2030. Władze regionu rozpoczęły już pracę nad dokumentem.

 

Małopolska i Śląsk wspólnie

Władze Małopolski i województwa śląskiego podpisały pierwszą wPolsce umowę o strategii współpracy między dwoma województwami.Na liście priorytetów współpracy znalazł się m.in. transport.Priorytetowymi inwestycjami są: budowa Beskidzkiej Drogi Integracyjnej orazdrogi ekspresowej S1.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Beskidzka Droga Integracyjna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019