Wyszukiwałeś:

Bezpieczna X

Flota X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bezpieczna Flota

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Bezpieczna Flota

7 lutego, w siedzibie Banku Światowego, Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego opublikowało pierwszy w Polsce przewodnik "Bezpieczna Flota -standardy bezpieczeństwa w zarządzaniu samochodami służbowymi".

 

Akademia Właściwego Mocowania

Jak zamocować ładunek, aby bezpiecznie podróżować samochodem? Jakiegroźne sytuacje spowodować mogą źle ulokowane towary? Na te i wiele innychpytań odpowiada Akademia Właściwego Mocowania.

 

Największy test aut flotowych w Polsce

Tegoroczna Edycja Wielkiego Testu Flotowego, organizowanego przez magazyndecydentów branży flotowej FLOTA, odbędzie się  2 i 3 kwietnia na warszawskim lotnisku Bemowo-Babice. W tym roku do walki o mianonajlepszego auta flotowego stanie  88 samochodów. Zostaną oneprzetestowane przez 120 fleet managerów, czyli osóbzarządzających parkami samochodowymi w firmach.

 

Znamy najlepszych w branży flotowej

Gala Fleet Awards Polska 2008 przeszła do historii. W warszawskim hotelu Westinpoznaliśmy najważniejszych graczy na polskim rynku flotowym. Uroczystośćzdominowała Toyota.

 

O bezpieczeństwie flot

23 marca br. w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się konferencja poświęconabezpieczeństwu w ruchu drogowym aut firmowych zorganizowana przez firmę FleetMeetings sp. z o.o.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Bezpieczna Flota".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021