Wyszukiwałeś:

Black X

Series X

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Black Series

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Najmocniejszy SL, czyli Black Series

Już w podstawowej wersji Mercedes SL 65 AMG wzbudza największy respekt. Komujednak to mało, może skorzystać z propozycji AMG Performance Studio i modeluSL 65 AMG Black Series z mocniejszą o prawie 60 KM jednostką napędową.

 

Brabus zrobił potwora z SL65 AMG

Firma Brabus postanowiła po raz kolejny zszokować motoryzacyjny świat. Tymrazem trafił najmocniejszy z najmocniejszych - Mercedes SL65 AMG Black Series.Brabus Vanish - bo takie jego imię - jest od niego mocniejszy o 19,5 procent.

 

Szef AMG: "Jeszcze więcej Black Series"

Podczas konferencji prasowej na targach motoryzacyjnych w Los Angeles,Ola  Kallenius, szef Mercedes-AMG zapowiedział dwa modele z ekstremalnejedycji Black Series. W bardzo bliskiej przyszłości.

 

Oto nowy Mercedes C63 AMG Black Series

Wszyscy wierni fani Mercedesów z dodatkiem Black Series ucieszą się natą wiadomość. Na torze Paul Ricard został przyłapany Mercedes C63 AMG BlackSeries Coupe.

 

C63 AMG Black Series odnalazł swoje miejsce

C Klasa w wersji AMG to samochód, który dedykowany jest dlaklientów szukających sportowych wrażeń. Mocniejszych doznańdostarcza jedynie wersja Black Series, która teraz trafi w odpowiedniedla siebie miejsce.

 

Nie kupisz już Mercedesa C63 AMG Black Series

Jeśli dalej odkładacie pieniądze by zakupić Mercedesa C63 AMG Black Seriescoupe to niestety musicie zaprzestać i pomyśleć o zakupie innego auta.Mercedes sprzedał ostatni eegzemplarze tego auta.

 

Mercedes SLS AMG: Czarna seria odsłonięta

Od dłuższego czasu w Internecie pojawiały się plotki dotyczące tego modelu. Teraz wszystko już jest jasne, a tajemnica została odkryta. Oto najmocniejszy SLS w rodzinie, czyli wersja Black Series.

 

Mercedes SLS AMG Coupé Black Series na torze Paul Ricard

 

Najmocniejsza jak dotąd wersja SLSa, czyli model Black Series trafiła na tor Paul Ricard. Posłuchajcie jak brzmi 622-konne serce tego potwora. 

 

Mercedes SLS AMG Black Series

 

Najmocniejszy jak dotąd SLS nie mógł pojawić się w innej wersji jak tylko i wyłącznie jako "Czarna Seria". SLS AMG Black Series dostarcza moc 631 KM.

 

Przyłapaliśmy Mercedesa AMG GT Black Series na testach!

Na torze Spa-Francorchamps przypadkiem trafiliśmy na testy zamaskowanego prototypu Mercedesa-AMG GT. Wszystko wskazuje na to, że Niemcy przeprowadzająkolejne próby wersji Black Series.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Black Series".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019