Wyszukiwałeś:

Blaupunkt

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Blaupunkt

Spróbuj też wyszukać: valencja gdzie sa glosniki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Dacia Sandero: Jak najbardziej warto

4.75 Jest to najlepszy samochód za tą cenę.Cena odpowiada podstawowej wersji Clio, za 39k jednak otrzymałem alufelgi,podgrzewane fotele, klimatyzację, podgrzewane elektryczne lusterka, radioBlaupunkt. Auto gabarytowo podobne do Megane II, po 500km p...

 

Wątek na forum: Z TravelPilot Rome w nieznane

Tak sie sklada ze jestem posiadaczem tego badziewia. Nawigacja dziala idealnie, jeszcze mnie nie zawiodla nawet w najwiekszych niemieckich miastach. Podrozowanie po Frankfurcie jest proste jak po wiosce. Dzieki pojawiajacej sie mapce mozna nawet zobaczyc w jak ostry zakret bedziemy wjezdz...

 

Rozwój grupy Bosch w Polsce i na świecie

Firma Bosch, obecna w takich dziedzinach jak na przykład wyposażeniemotoryzacyjne, zwiększyła swoje obroty w 2004 roku do 40 miliardów euro.Grupa Bosch w Polsce osiągnęła w ubiegłym roku ponad miliard euro obrotu.

 

Wzmocniony Blaupunkt

Linia głośników GT i wzmacniaczy GTA Blaupunkta to produkty, które w swojejklasie cenowej odznaczają się bardzo dobrym brzmieniem. W styczniu na rynkupojawiły się nowe wzmacniacze, wyposażone w funkcję Direct Aux Imput orazodmłodzona gama dwunastu głośników.

 

Mobilna nawigacja Blaupunkta

Blaupunkt rozszerzył swoją ofertę o pierwsze, przenośne urządzenienawigacyjne. Szybki w obsłudze i łatwy w montażu TravelPilot Lucca prowadzido celu bez względu na to, czy jedziemy samochodem, rowerem, czy idziemypiechotą.

 

Blaupunkt z USB

Współczesne technologie pozwalają na korzystanie z danych komputerowych wsposób praktycznie nieograniczony. Dzięki nowym rozwiązaniom można w każdejchwili mieć dostęp np. do ważnych danych, bądź też ulubionych plików MP3w samochodowym radioodtwarzaczu.

 

Test nawigacji: Blaupunkt TravelPilot Lucca 5.2

W chwili obecnej na naszym rynku dostępnych jest tak wiele rozwiązań w sferzenawigacji samochodowych, że ciężko byłoby orientacyjnie oszacować ichliczbę. Pośród tych produktów znajdziemy rozwiązania lepsze i gorsze,aczkolwiek znana marka i staż już do czegoś zobowiązują. Do naszej redakcjitrafiła niedawno nowa generacja nawigacji Blaupunkt TravelPilot sygnowanaserią 5.2.

 

Nowa wideonawigacja Blaupunkt: TravelPilot 700

Blaupunkt wprowadza na rynek kolejny zaawansowany technologicznie system PND.TravelPilot 700 to uniwersalne urządzenie nawigacyjne, komunikacyjne imultimedialne. TravelPilot 700 – jako pierwsze urządzenie na świecie -przekazuje na kolorowym wyświetlaczu realny obraz drogi. Zintegrowana kamerarozpoznaje także znaki drogowe z ograniczeniami prędkości.

 

Nawigacja Blaupunkt TravelPilot 700

 

Prezentacja nawigacji Blaupunkt TravelPilot 700

 

Wątek na forum: Kod radia do opla agili

Potrzebuję kodu do opla agili 1.2 radio blaupunkt..help!!! ~Kamil

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021