Wyszukiwałeś:

Blue X

Drive X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Blue Drive

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Hyundai i10 - z Indii na paryskie salony

Aby zademonstrować potencjał jaki drzemie w modelu i10, Hyundai rozpocząłtranskontynentalne przedsięwzięcie pod hasłem i Drive to Paris.10 wrześniadwa modele Hyundai i10 ruszyły w trasę liczącą 10 000 km z New Delhi doParyża.

 

Bolońskie premiery Toyoty

Podczas wystawy Bologna Motor Show Toyota zaprezentowała trzy swoje odmłodzonemodele: Aygo, Yarisa i RAV4. Poza typowymi dla liftingu zmianami zewnętrznymi iwnętrza, wzbogacono wyposażenie, zaś wszystkie wersje silnikowe wpisują sięw nową filozofię konstruowania napędów Toyota Optimal Drive.

 

Nauka eko-jazdy Fiatem Bravo

Po Fiatach 500 i Grande Punto, teraz również nabywcy Fiata Bravo zsystemem Blue&Me mogą korzystać z aplikacji "eco:Drive",która umożliwia kierowcom dokładnie przeanalizować własny stylprowadzenia samochodu.

 

"Niebieski" Hyundai i30 w produkcji

Ciesząca się niesłabnącą popularnością gama samochodów Hyundai i30powiększyła się o kolejny model - i30 Blue. Jest to pierwszy, wprowadzany narynek samochód Hyundaia z ekologicznej linii aut, sygnowanej oficjalniejako Blue Drive.

 

Eko-flota Hyundaia

Podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie Hyundai zaprezentuje pięćnowych modeli ekologicznych z serii Blue Drive. Składa się z trzech modeliprodukcyjnych - i30 Blue diesel, i10 EV i Elantra LPI Hybrid oraz dwóchfuturystycznych samochodów koncepcyjnych - ix-Metro oraz Blue Will.

 

Hyundai Blue Drive

 

Hyundai wprowadza nową technologię o nazwie Blue Drive - ma ona zapewnić znacznie mniejsze spalanie i co za tym idzie uczynić auto bardzo ekonomicznym

 

Fiat wprowadza system eco:Drive Fleet

W tym tygodniu pojawi się nowa wersja systemu eco:Drive stworzona z myśląprzede wszystkim o flotach pojazdów będących wykorzystywanych wfirmach. Bardziej wydajne zarządzanie flotami samochodów będziekorzystne zarówno dla środowiska naturalnego, jak i dla świata biznesu.

 

eco:Drive dla gamy Natural Power

Fiat wprowadza nową wersję oprogramowania eco:Drive przeznaczonego do gamysamochodów Natural Power, czyli zasilanych benzyną i metanem.

 

Hyundai ix20 już w sprzedaży

W miniony weekend na polskim rynku ruszyła sprzedaż nowego Hyundaia - małego,miejskiego minivana ix20. który po raz pierwszy publicznie zostałzaprezentowany na zakończonych niedawno targach motoryzacyjnych w stolicyFrancji.

 

V40 Cross Country z silnikiem Drive-E i napędem AWD

Dostępne od niemal roku dwulitrowe silniki Volvo z rodziny Drive-E połączonebyły wyłącznie z wersjami przednionapędowymi. W nowym Volvo V40 CrossCountry jednostka ta będzie współpracować z napędem AWD.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Blue Drive".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019