Wyszukiwałeś:

BlueTec

. Znaleziono 138 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: BlueTec

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 138 wszystkich):

Najczystszy diesel

Zaprezentowana na targach NAIAS w Detroit technologia Bluetec koncernuDaimlerChrysler jest obecnie najbardziej zaawansowanym ekologicznie systememnapędu dieslowskiego.

 

Bluetec wkracza do Europy

Wraz z modelem Mercedes klasa E 300 Bluetec niemiecki koncern rozpoczynawprowadzanie tej technologii również i na rynku europejskim.

 

Atego z BlueTec 5

Mercedes-Benz Atego wzorem "większych braci" Axora i Actrosa zostałwyposażony w przyjazną dla środowiska technologię BlueTec 5. Spełnianieeuropejskiej normy emisji spalin Euro 5 oznacza zredukowanie emisjitlenków azotu (NOx) o 43%, w porównaniu z poprzednimi wymogamiEuro 4, oraz znaczną redukcję emisji cząstek stałych.

 

„BlueTec Eco” – eko-inicjatywa Daimlera

Mercedes-Benz Trucks podczas Międzynarodowych Targów SamochodówUżytkowych IAA 2008 zaprezentował  założenia strategii na rzeczpoprawienia ekonomiczności transportu. Celem inicjatywy „BlueTecEco” jest wsparcie przewoźników w ich codziennej działalności wstopniu, jaki jest technicznie możliwy do osiągnięcia.

 

Mercedes E300 Bluetec: E-kologia

Bycie ekologicznie poprawnym jest ostatnio jednym z głównychcelów koncernów motoryzacyjnych. Niektóre"zielone" pomysły są tylko zwykłym marketingowym kamuflażem,podczas gdy inne rzeczywiście poprawiają samopoczucie nie tylko kierowcy, aletakże środowiska. Mieliśmy okazję sprawdzić, czy w przypadku Mercedesa E300Bluetec opłaca się dopłacać.

 

USA: technologia BlueTec EPA10 gotowa do wprowadzenia

Technologia SCR/BlueTec, spełniająca amerykańską normę EPA10 to jednaz najbardziej ekonomicznych i przyjaznych środowisku technik oczyszczaniaspalin. Po wnikliwych testach przeprowadzonych na łącznych dystansie 25milionów mil, uznano ją za gotową do wprowadzenia - w amerykańskichpojazdów pojawi się już w styczniu 2010 r.

 

Mercedes rozszerza gamę ciężarówek spełniających normę EEV

Norma EEV (Enhanced Environmentally Friendly Vehicle) zakłada poziom emisjicząstek stałych o jedną trzecią niższy niż określony już i takrygorystycznym limitem normy Euro 5. Od lipca 2010 w rozszerzonej oferciesamochodów ciężarowych znajdą się stopniowo kolejne modelepojazdów Mercedes-Benz Actros, Axor i Atego określonych klas mocy,wyposażane w technologię EEV.

 

Mercedes-Benz Econic rocznik 2010

Od roku 2002 Econic z napędem na gaz ziemny spełnia najostrzejsze aktualniewymagania normy emisji spalin EEV. Obecnie w produkcji seryjnej znalazły sięrównież pojazdy Econic z silnikiem wysokoprężnym wyposażonym winnowacyjną technologię BlueTec EEV.

 

Mercedes-Benz Atego BlueTec Hybrid został ciężarówką roku 2011

Nowym samochodem ciężarowym roku 2010 został nowy Mercedes Atego BlueTecHybrid. Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się na MiędzynarodowejWystawie Pojazdów Użytkowych (IAA) w Hanowerze. Jury podkreśliło, żewybór był podyktowany w dużej mierze rozwiązaniami, służącymitrosce o środowisko naturalne.

 

Klasy E i prawie 2 tys. km na jednym baku

To niebywałe! Seryjna Klasa E 300 BlueTEC Hybrid przejechała dystans z Afrykido Wielkiej Brytanii tylko na jednym baku!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019