Wyszukiwałeś:

Bluemotion

. Znaleziono 111 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bluemotion

Spróbuj też wyszukać: volkswagen golf bluemotion

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 111 wszystkich):

Eco-Volkswageny w Lipsku

Na zbliżających się wielkimi krokami (1-9.04) targach motoryzacyjnych AMI wLipsku Volkswagen przedstawi cztery samochody zasilane alternatywnymiźródłami napędu. W myśl koncepcji BlueMotion pojawią się takie modelejak: Golf GT z silnikiem TSI, model studyjny Concept A i Polo BlueMotion iTouran EcoFuel.

 

Poniżej 4 litrów na 100 km

Do sprzedaży na pierwszych rynkach europejskich wchodzi Volkswagen Polo wsuperoszczędnej wersji BlueMotion. Średnie zużycie paliwa na 100 km wynosi3,9 litra.

 

VW Polo BlueMotion ma wzięcie

Zaledwie miesiąc po wprowadzeniu na rynek w Anglii oszczędnej wersjiVolkswagena Polo z pakietem Bluemotion, producent poinformował o całkowitejwyprzedaży 300 egzemplarzy jakie dedykowane były w pierwszej kolejności dlatego kraju.

 

Volkswageny BlueMotion już w Polsce

W polskich salonach Volkswagena można zamawiać już ekologiczne i oszczędnewersje BlueMotion. Na początku dostępne są Golf Variant, Jetta oraz Passat(także kombi), a wkrótce do oferty dołączą Golf VI oraz Touran.

 

Najoszczędniejsze Polo już w sprzedaży

Po sukcesie Polo w prestiżowym plebiscycie "Car of the Year 2010",Volkswagen wprowadza do sprzedaży najbardziej oszczędną wersję tego modelu.Polo BlueMotion według danych niemieckiego producenta ma palić średnio 3,3 l.paliwa na 100 km, co czyni je najbardziej ekonomicznym autem pięcioosobowymserii 0 na świecie.

 

Super ekologiczny Volkswagen Polo

Wyścig o jak najbardziej ekologiczne, a przy tym i oszczędne jednostkinapędowe trwa w najlepsze. Swoje szeregi zwarły właśnie Volkswagen i Delphi,a wynik ich prac pozwolił na uzyskanie rekordowych parametrów emisji CO2w nowym Polo Bluemotion.

 

Ford chce być jak VW

Ford zamierza obrać za cel silniki Bluemotion Volkswagena i osiągnąć podobnewyniki w kwestii spalania.

 

Najoszczędniejszy Golf w historii

W paryskich halach wystawowych swoją premierę ma siódma już generacjaVolkswagena Golfa. Jednocześnie niemiecki koncern przedstawił wersjęBlueMotion, która ze spalaniem na poziomie 3,2 l/100 km będzienajoszczędniejszą odmianą najpopularniejszego modelu w Europie.

 

Najoszczędniejszy Golf w historii

Volkswagen przestawia nową wersję Golfa - TDI BlueMotion, którącechuje zużycie paliwa na poziomie 3.2 litra na 100 przejechanychkilometrów. Volkswagen dumnie informuje, że teoretycznie samochód na jednym baku może pokonać nawet 1500 km bez tankowania.

 

Nowa, ekonomiczna wersja Volkswagena Golfa

Volkswagen Golf TSI BlueMotion - tak nazywa się nowy wariant najpopularniejszego wozu na Starym Kontynencie. Jeśli lubicie niskie zużyciepaliwa, a na klekot diesla macie alergię, to auto dla Was.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021