Wyszukiwałeś:

Bob X

Bell X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bob Bell

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

F1: Renault przedstawia R28

Zespół ING Renault F1 zaprezentował nowy bolid R28 na sezon 2008 orazprzedstawił nowych kierowców - dwukrotnego mistrza świata FernandoAlonso i Nelsona Piqueta Jr.'a. Francuzi liczą, że w tegorocznym sezoniebędą w stanie włączyć się do walki o miejsca na podium.

 

F1: Wielkie zmiany w teamie Renault?

Ważą się losy Nelsinho Piqueta w zespole Renault. Brazylijczyk jeździ słaboi najprawdopodobniej odejdzie z francuskiego teamu. Nieznana jestrównież przyszłość Fernando Alonso, który wciąż niezdecydował czy zostaje. Najpoważniejszym kandydatem na miejsce Piqueta jestjego rodak Lucas di Grassi.

 

F1: Jest nowy szef Renault

Bob Bell został tymczasowym szefem zespołu Formuły 1 Renault. ZastąpiłFlavio Briatore, który został wyrzucony z zespołu z Enstone w związkuz tzw. "aferą singapurską".

 

"Z Kubicą wkroczymy w nową erę"

Fernando Alonso liczy na dobry wynik w kończącym sezon Grand Prix Abu Zabi.Dla hiszpańskiego kierowcy występ na torze Yas Marina będzie pożegnaniem zzespołem Renault. Francuski team czeka teraz na jego następcę - RobertaKubicę.

 

10 hitów F1 w 2009 roku

Rafał Kazimierczak, dziennikarz Przeglądu Sportowego podsumował tegorocznysezon Formuły 1. O to 10 hitów tegorocznego sezonu w królowejmotosportu.

 

F1: Mało ambitne plany teamu Kubicy

Wraz z nowym rokiem nadszedł czas deklaracji, a te w przypadku zespołu RobertaKubicy nie są szczególnie ambitne - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

F1: McLaren dodał sobie skrzydeł

FIA pozytywnie zaopiniowała kontrowersyjne tylne skrzydła bolidówMcLarena. Oba auta przeszły badanie techniczne w Bahrajnie, a komisarze FIA niedopatrzyli się złamania regulaminu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Bob Bell".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019