Wyszukiwałeś:

Boleslawiec

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Boleslawiec

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: Zielone światło dla A4 Zgorzelec – Bolesławiec

to już kolejna dobra wiadomość w tym tygodniu . i do tego słoneczko na niebie. czego można chcieć więcej od życia? :)) ~kris

 
 

Wątek na forum: A4 Zgorzelec - Krzyżowa już w listopadzie?

czekalismy tyle lat to poczekamy jeszcze te kilka tygodni !!!!! ~robert

 

Zielone światło dla A4 Zgorzelec – Bolesławiec

Pozwolenie na budowę 45-kilometrowego odcinka autostrady A4Zgorzelec-Bolesławiec podpisał we wtorek, 27 marca, Wojewoda dolnośląskiKrzysztof Grzelczyk. Wojewoda wydał decyzję po wniesieniu poprawek iuzupełnieniu dokumentacji, ponieważ w trakcie prac nad projektem zmieniłysię wytyczne dotyczące ochrony środowiska – nowe wymogi Programu Natura2000, który objął zasięgiem Bory Dolnośląskie.

 

Budowa A4 Zgorzelec – Bolesławiec rozpoczęta

We wtorek, 10 kwietnia br., rozpoczęła się budowa autostrady A4 na odcinkuZgorzelec – Bolesławiec. Realizacja przewidziana jest na okres kwiecień2007 – grudzień 2008.

 

Wyłączenie z ruchu węzła Bolesławiec na A4

W związku z rozpoczynającym się remontem dylatacji wyłączony zostanie zruchu Węzeł Bolesławiec Autostrady A4 – informuje Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad.

 

Utrudnienia na DW 363 Złotoryja - Bolesławiec

Od 10 września 2012 r. zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu nadrodze wojewódzkiej nr 363. W miejscowości Zagrodno na trasie Złotoryja- Bolesławiec droga zostanie całkowicie wyłączona z ruchu.  

 

50 nowych miejsc pracy w SRG Global Bolesławiec

Firma SRG Global Bolesławiec sp. z o.o otrzymała kolejne zezwolenie naprowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Bolesławiec. Firmautworzy conajmniej 50 nowych miejsc pracy.

 

Bolesławiec będzie miał obwodnicę

Pierwsze prace nad obwodnicą Bolesławca w ciągu DW297 właśnie ruszyły.Ogłoszono przetarg na zaprojektowanie i budowę odcinka drogiwojewódzkiej o długości czterech kilometrów. Dzięki nowejdrodze będzie można ominąć Bolesławiec od południowo-wschodniej strony.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019