Wyszukiwałeś:

Bordeaux

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bordeaux

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Wątek na forum: Kolejne wieści o Bordeaux

To marnotrastwo paliwa.Niech Bugatti w końcu wprowadzi silniki Diesla i napęd hybrydoowy.Nowe modele i nowe silniki.TZN V12-V10 i V8 bo na to już najwyższa pora ~i co? kolejne 125l na 100km?

 

Aston Martin wjeżdża do Chin

Szybko rozwijający się chiński rynek motoryzacyjny zwabia kolejne marki. Tymrazem decyzję o wejściu do Chin ze swoimi modelami podjął właśnie AstonMartin.

 

Nowe autostrady w Europie

Nie od dziś wiadomo, że budowanie nowych autostrad nie należy do mocnychstron Polski, a całą sytuację z tym związaną można określić -posiłkując się pewą serią filmów szpiegowskich - jako „MissionImpossible”.  Żaden z dotychczasowych rządów nie był wstanie przyspieszyć optymistycznych planów powstania kolejnychkilometrów szybkich dróg tranzytowych. A jak przedstawiają sięplany budowy autostrad w roku 2008 w kilku innych, wybranych krajach Europy?

 

Kia Motors oficjalnym dostawcą samochodów podczas EURO 2008

Firma KIA Motors Corporation, jako Partner UEFA EUROTOP i oficjalny dostawca samochodów dla UEFA EURO 2008 w Austrii i Szwajcarii – udostępni263 samochody osobowe autokary celem zapewnienia sprawnego transportu dlauczestników tej imprezy.

 

Nowe Bugatti to..

Według magazynu Auto Express nazwa nowego samochodu marki Bugatti, któryjuż niebawem zostanie oficjalnie odsłonięty, została ujawniona. Nie będziemiał jednak nic wspólnego z nazwą Royale czy Project Lydia. Będzie topo prostu Bordeaux.

 

Kolejne wieści o Bordeaux

Nowe Bugatti jest juz w drodze. Potwierdza to kolejny obrazek, którydostał się do globalnej sieci. Po niesamowitym modelu Veyron do gamy dołączyBordeaux, który będzie najszybszym produkowanym sedanem na ziemi.

 

Nie będzie Bordeaux we Frankfurcie

Spekulacje na temat nowego supersamochodu Bugatti Bordeaux nie ustają. Kilkatygodni temu podawaliśmy, że premiera samochodu nastąpi podczas targówwe Frankfurcie. Tak się jednak nie stanie.

 

Trzy wersje nowego Bugatti

Jak donoszą zagraniczne źródła koncept Bugatti Bordeaux prawdopodobnietrafi na rynek. Nie wiadomo jeszcze w jakiej formie, bowiem firma rozważa ażtrzy projekty.

 

Sportowe gwiazdy Frankfurtu

"Przeżyć to, co porusza" - tak brzmi oficjalne motto tegorocznychtargów IAA we Frankfurcie nad Menem. Chętnie się temu hasłupodporządkowujemy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o samochody z ponad przeciętnąstadniną koni mechanicznych pod maską.

 

Nie pokazali nowego Bugatti

Mimo wcześniejszych przecieków i zapowiedzi nowe Bugatti 16 C Galibiernie zostało odsłonięte wśród "zwykłychśmiertelników" we Frankfurcie. Auto zaprezentowano na specjalnympokazie dla wybranych klientów. Na szczęście ujawniono zdjęcia idetale techniczne.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019