Wyszukiwałeś:

Borrego

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Borrego

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

 

Wątek na forum: Borrego - nowy SUV Kii

A kiedy na rynku pojawi sie KIA BORRYGO? Sadze ze cieszylaby sie spora popularnoscia wsrod polskich kloszardow... ~Menelissimo

 

Wątek na forum: Borrego - pierwsza Kia z V8

To będzie kolejny złom. Pracowałem w kia i wiem o co chodzi. Teraz pracuję w SEACIE i mówię wam , że nigdy bym nie wybrał cee'da przy LEONIE czy rio przy IBIZIE !!! kia jest ciągle 5 lat do tyłu za Europą i Japonią !!! ~były diler kia !!! WAŻNE !

 

Borrego - nowy SUV Kii

Kia już w styczniu na targach w Detroit zaprezentuje swój nowy model zsegmentu średnich rozmiarów SUV-ów. Niestety, wątpliwe jest, byKia Borrego pojawiła się w sprzedaży na europejskim rynku.

 

Borrego - pierwsza Kia z V8

Na trwającym właśnie salonie samochodowym w Detroit Kia przedstawiłazupełnie nowego SUV-a Borrego (na niektórych rynkach auto występowaćbędzie pod nazwą Mohave).

 

Hyundai Genesis Samochodem Roku za Oceanem!

Pierwszy dzień prasowy podczas targów motoryzacyjnych w Detroit był jakzawsze okazją do wręczenia nagród w plebiscycie na amerykańskisamochód oraz "ciężarówkę" roku. Zwyciężyłyodpowiednio Hyundai Genesis oraz Ford F-150.

 

Eko-Kia znaczy 'Ray'

Jedną z nowości prezentowanych przez Kia Motors na salonie samochodowym wChicago będzie koncepcyjna Kia ‘Ray'. Auto posiada napęd hybrydowym typuplug-in i ma wyznaczać ekologiczne trendy koreańskiej marki w przyszłości.

 

KIA Borrego FCEV

 

Skrót FCEV w modelu Borrego oznacza napęd elektryczny połączony z ogniwami wodorowymi. Pojazd podczas jazdy nie emituje żadnych spalin. Ogniwa mają moc 113 kW (tankowanie zbiorników wystarcza na 680 kilometrów). Borrego FCEV rozwija maksymalną prędkość 160 km/h - 0 do 100 km/h w 12,8 sek. - mojeauto.tv

 

Kia CrossGT zapowiedzią dużego SUVa

Targi motoryzacyjne w Chicago to impreza, która odbędzie się w lutym tego roku. Mimo że nie jest to wydarzenie rangi Detroit Moto Show to producenci pokazują tam auta, które są zapowiedzią przyszłych modeli. Kia zaprezentuje koncepcyjny model CrossGT.

 

Kia Cross GT odsłonięta

Podczas Chicago Auto Show na stoisku koreańskiego producenta opadła kurtyna iświatło dzienne ujrzał nowy koncepcyjny model Cross GT. Samochódpodobno jest inspirowany "mocą płynącą z natury", którajest wsparta najnowszą technologią.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019