Wyszukiwałeś:

Boryszew

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Boryszew

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Boryszew chce być w TOP 100 światowych dostawców motoryzacyjnych

Grupa Boryszew chce znaleźć się w pierwszej setce największych światowychdostawców dla przemysłu motoryzacyjnego i to w ciągu najbliższychkilku lat. Aby to zrealizować Boryszew musi osiągnąć sprzedażkomponentów motoryzacyjnych na poziomie ok. 1,6 mld dolarówrocznie - obecnie ma około 1/5 tej wartości i to głównie zdziałalności w branżach chemiczno-metalurgicznych.

 

Boryszew przymierza się do zakupu zakładu automotive w Indiach

Spółka Boryszew S.A. podpisała kluczowe warunki dotyczące zakupuzakładu w Indiach, produkującego komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego.Zamknięcie transakcji powinno nastąpić w przeciągu 4-5 tygodni od datypodpisania Term Sheet.

 

Boryszew kupi producenta uszczelnień samochodowych

Boryszew złożył ofertę wiążącą na zakup Grupy SaarGummi z branżyAutomotive. Spółka zalicza się do grona największychproducentów systemów uszczelnień na świecie z około 20%udziałem w światowym rynku uszczelek dynamicznych i statycznych dla rynkusamochodowego. Największymi klientami są producenci marek Volkswagen, BMW,Mercedes, Ford oraz Opel / General Motors i Porsche.

 

Boryszew kupił udziały ICOS/Theysohn z branży automotive

Centermedia Sp. z o.o., spółka w 100% zależna od Boryszew S.A.podpisała umowę nabycia 100% udziałów w spółce ICOS GmbH , zakwotę 2,1 mln Eur.ICOS jest 100% właścicielem spółek TheysohnKunstoff GmbH w Salzgitter i Theysohn Formenbau GmbH w Lagenhagen k/Hannoveru.Posiadanie specjalistycznego zaplecza technologicznego w Niemczech, w okolicyzakładu Volkswagena w Wolfsburgu, ułatwi Grupie Boryszew dalszą ekspansję narynku automotive, zwłaszcza we współpracy z niemieckimi producentamisamochodów.

 

Boryszew/Maflow dostawcą do platformy Volkswagena

Boryszew SA otrzymał z Volkswagen AG list intencyjny dotyczący nominowaniaMaflow/Boryszew jako dostawcy elementów systemu klimatyzacji do nowejplatformy VW pod nazwa MQB.

 

Boryszew kupił zakłady grupy AKT z branży automotive

Spółka Boryszew Kunstofftechnik Deutschland GmbH (w 100% pośredniozależna od Boryszew SA) nabyła aktywa spółki AltmärkerKunststoff-Technik GmbH oraz udziały w spółce AKT PlastikarskaTechnologie Cechy spol. s.r.o. za kwotę 6,7 mln euro.

 

Boryszew kupił YMOS

Boryszew podpisał umowę nabycia aktywów niemieckich spółek YMOSGmbH, YMOS Ubrig GmbH oraz YMOS Prenzlau GmbH. Grupa YMOS jest wiodącymeuropejskim producentem elementów plastikowych, galwanizowanych ichromowanych dla sektora automotive, w tym kompletnych zestawówotwierania drzwi samochodowych. Przejęcie aktywów Grupy YMOS to kolejnykrok w rozwoju Grupy Boryszew jako międzynarodowego koncernu w branżyautomotive.

 

Boryszew kupuje Thenso

Boryszew SA podpisał warunkową umowę zakupu Tensho Poland Corporation.Dotyczy ona zakupu fabryki komponentów z tworzyw sztucznych wpodtoruńskim Ostaszewie w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Wartośćtransakcji to 10,6 mln euro.

 

Obiecujące wyniki grupy Boryszew

Zysk operacyjny Grupy Boryszew po I kwartale 2014 r wyniósł prawie 34mln zł i jest o 5,6 mln zł wyższy od wyniku osiągniętego w analogicznymokresie roku ubiegłego.

 

Boryszew wyróżniony przez Volkswagena

Boryszew S.A., jako pierwsza polska firma otrzymała prestiżową nagrodęGlobal Champion, którą Volkswagen Group przyznaje co roku swoimnajlepszym dostawcom

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019